Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
11 příspěvků

Nejlepší Windows Mobile ? + Ukázky

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)

Nejlepší WM ?

Windows Mobile 2003
4
3%
Windows Mobile 2003 SE
1
1%
Windows Mobile 5.0
6
5%
Windows Mobile 6
3
2%
Windows Mobile 6.1
30
24%
Windows Mobile 6.5
32
26%
Windows Mobile 6.5.x
47
38%
 
Celkem hlasů: 123
ondpet
Mobil Profi User
Zařízení:
Motorola Defy+,854X480,512 MB RAM, OMAP 1GHz IP 67
Příspěvky:
299
Registrován:
14. 09. 2009 21:18
Odesláno:
27. 02. 2011 09:39
Re: Nejlepší Windows Mobile ? + Ukázky
A jak je to ve WP s tím multitaskingem? Prej vyšla nějaká nová aktualizace softwaru. Měl jsem v ruce HTC HD7 a měl jsem rozporuplné pocity. Svižnej rychlej systém, aby ne, při takovém hardwarovém vybavení. Ale zklamalo mně, že to nemá SD kartu, na což jsem teda jenom tupě zíral a vnitřní pamět 8GB a že nemůžu telefon spojit jako disk a srandou přehrávat soubory z pc jako je tomu u WM, přenos souborů do telefonu mně moc nenadchnul. Po jednodenním hraní jsem telefon vrátil majiteli a šel si hrát s HTC s WM. Ono hledání nej ROMky je zbytečný, každá ROMka má svý, každý má nároky jiný, u mně je to nejnižší spotřeba baterie, rychlost a stabilita. Žena má teď mobil s Androidem, to je systém, který se mi líbí moc, pomalu do něj začínám pronikat, ale vím, že se WM jen tak nezbavím, jednu chvíli jsem měl dokonce ve svým mobilu Android i WM, ale flashovanej Android se s tím vestavným nedá srovnat. Ale nedokážu si představit, že uživatel Windows mobile přejde na Windows Phone a ještě je spokojen, nic osobního, ale malinký rejpnutí musí bejt, je fakt, že WM je mrtvej a WP je v plenkách.
Tím chci jen říct, že mně WP nepřesvědčil o tom, že bych měl být jeho uživatelem, Android mně naťuknul, že bych o tom uvažoval, ale stejně zůstanu prozatím věrnej WM 6.5.3. Sice už nové aplikace nevychází tak často, resp.vůbec a jsou to víceméně kraviny, ale proč, vždyť už všechno vyšlo..
Nokia 5110 :) - Nokia 3310 - Nokia 6310 - MIO A501 - HTC Diamond 2 - HUAWEI U8850 Vision - Samsung Galaxy mini - Motorola Defy+
Mobil Profi User
11 příspěvků