Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
78 příspěvků

Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
tibikam
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
25. 07. 2009 10:33
Odesláno:
25. 07. 2009 10:44
Re: Jak zkrotit certifikace???
nazdar.no aj ja mam taky problem.o certifikat som poziadal u opda.aj mam uz stiahnute cer a key.skusal som certifikovat cez SignSIS.hlaska je stale rovnaka(certifikat stratil platnost).je mozne ze z opda mam zly certifikat?mam nokiu 5800
vdaka za rady
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
25. 07. 2009 16:08

Re: Jak zkrotit certifikace???

tibikam: Certifikát je v pořádku. Tohle je bolest Nokií 5800XM. Vyřeší to až formát telefonu.
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
tibikam
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
25. 07. 2009 10:33
Odesláno:
25. 07. 2009 16:32

Re: Jak zkrotit certifikace???

dakujem za odpoved.muslis nieco take ako trojhmat?alebo *#7370#?


edit: *#7370# nezabral.
:trojhmat neviem ci sa da na 5800XM


ak by sa niekto nasiel v okoli LV.jasne ze nie zadara


edit:takze uz netreba.skusil som este raz *#7370# a pomohlo.aplikacie instaluje bez problemov.dakujem este raz :wink:
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
26. 07. 2009 21:18

Re: Jak zkrotit certifikace???

Trojhmat 5800XM:
Nemám s 5800 zkušenosti tak jen cituju autora.
Kamilos píše:stiskni zelene a drz ho + stiskni cervene a drz ho + stiskni tlacitko fotoaparatu a drz ho + stiskni zapinaci tlacitko a drz je vsechny tak dloho dokud se neobjevi napis NOKIA a pro jistotu drz jeste pak naskoci volba zeme a je to :!: Tel pred timto ukonem mus byt vypnuty :!:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
firedoom99
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
4
Registrován:
30. 09. 2009 18:32
Odesláno:
05. 10. 2009 14:49

Re: Jak zkrotit certifikace???

Ahoj mám problém mě prostě OPDA nejde nemohl by mi někdo udělat certifikáty pošlu vše co bude potřeba předem dík
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
05. 10. 2009 19:55

Re: Jak zkrotit certifikace???

firedoom99: Co kdyby ses aspoň obtěžoval vysvětlit co znamená "mě prostě OPDA nejde" trochu snahy a třeba ti někdo pomůže :idea:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
firedoom99
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
4
Registrován:
30. 09. 2009 18:32
Odesláno:
06. 10. 2009 05:22

Re: Jak zkrotit certifikace???

Mě OPDA nejde.Dělal jsem vše přesně tak jak je napsáno v návodě.Vše se vytvořilo cer i key, přidal jsem jim tam i příspěvky abych měl body na stáhnutí ale když jsem to dal stahovat tak to nešlo a sebralo mi to body.Zkoušel jsem to ze tří počítačů a každý s jiným internetem a nic proto potřebuji pomoc.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
RiZz0
Mobil Beginner
Zařízení:
SE X8
Příspěvky:
40
Registrován:
18. 12. 2008 11:56
Odesláno:
06. 10. 2009 10:56

Re: Jak zkrotit certifikace???

Pokial chces certifikovat iba preseba nepotrebujes postovat ziadne prispevky. Ja som celkom lamer a zvladol som to aj bez navodu. OPDA je uz aj v anglictine, zaregistrovat by sa mal vediet snad kazdy kto vie co znamena "name", "IMEI NUMBER" a napisat 11 mieste cislo zacinajuce sa 13 (cize 13 a este 9 vymyslenych) :), ked sa zaregistrujes otvor znova opda.net.cn, na cinskom fore klikni na "english" potom klikni na hned prvy topic "OPDA Free Cer. Applying" > "Login", prihlas sa. Mas tam lystu (skoro jako pokec :) )

Home - zobrazi podporu telefonov certifikovania.

My Certificates - zobrazi tvoje IMEI a subory pre tvoje IMEI cert. key. + program na certifikovanie. Ale toto stiahni iba v pripade ak chces certifikovat v telefone pomocou signing software. (podla mna neprakticke, jedine v pripade ked niesi pri PC a niekto ti posle unsigned instalacku)

Sign software - Vyberes (select) tvoje IMEI a tip telefonu, Upload Files - uploadnes tam SIS instalaciu ktoru chces podpisat a do remarks napises cojaviem napriklad my5800 alebo tvoje meno to je jedno. Potom upload, uploadnes a napokon ti vyhodi na stiahnutie Signed (podpisany) subor ktory si uploadol na podpisanie. (DOWNLOAD)

Signed Software - je zalozka kde sa nachadzaju uz tvoje podpisane instalacky ktore si mozes hockedy stiahnut.

Dufam ze to bolo pochopitelne aj pre tych nepochopitelnych, vela stastia. :wink:
"Nevadí že to robím pomaly, lebo to možno robím zle"
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
07. 10. 2009 17:45

Re: Jak zkrotit certifikace???

Návod mu psát nemusíš je na první straně i s obrázky :razz:

firedoom99: Další co píše přesně a nejde mu to, každý kdo to udělá přesně má bez problémů svůj certifikát. To co píšeš o příspěvcích už dávno není pravda takže to určitě přesně nebude. Jestli chceš pomoc tak mi pošli v soukromé zprávě tvoje přihlašovací údaje a IMEI telefonu :wink:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
fformis
Mobil Plus User
Zařízení:
SONY Xperia z1 Compact Lime
Příspěvky:
57
Registrován:
23. 08. 2009 20:42
Odesláno:
27. 10. 2009 21:09

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

Zdravím, měl bych jeden dotaz. Na OPDA jsem si nechal vytvořit certifikát pro můj telefon. Vše v pořádku! Teď si pořídila kámoška taky Nokii E66 a chtěl jsem se zeptat, když jí to budu chtít hacknout, musím vytvořit nový účet na OPDA, nebo můžu zadat žádost o nový certifikát na můj účet? Jde mi jen o to, že jsem se někde dočetl, že se na OPDA musí psát nějáký příspěvky, abych měl nějáké body, abych mohl zažádat o další certifikát. Nebude jednodušší založit nový účet na OPDA? Díky.
Mobil Plus User
78 příspěvků