Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
78 příspěvků

Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
27. 10. 2009 23:58
Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)
ano, podla mna bude urcite jednoduchsie urobit si novy ucet na opda - totalna istota ze ten druhy certifikat stiahnes bez problemu
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
28. 10. 2009 08:06

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

fformis: Nový účet je zbytečnost. O těch příspěvcích píšu hnedle nad váma :idea: Bez problému si podej další žádost v jednom účtu :wink:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
oldSkull
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
5
Registrován:
17. 11. 2009 23:55
Odesláno:
22. 11. 2009 15:59

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

for šulda=>THX za tvůj návod na získání certifikace+hack!!konečně FUNKČNÍ způsob!Strávil sem moře času na různých forech a hledal hack,ale pokaždý se vyskytl nějaký háček.až sem narazil na tvůj přispěvek,který sem konečně rozběhl na své Nokia N82 V 31.0.016 :wink:
Mobil Čumil Plus
adamgruf
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia E52 240x320
Příspěvky:
23
Registrován:
31. 12. 2009 12:07
Odesláno:
10. 01. 2010 14:37

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

cus mam problem. v poho si to to nainstaluju ale kdyz si to chcu spustit tak nabehnou ruzne hlasky, potom jedna obrazovka-probikne zobrazi se druha(unpacking file) a dal to nejede. zkousel jsem to prienstalovat a furt nic. jednou se to seklo az na "neco root cert" ale furt to nejede co s tym???
EDIT: ale ja to uz jednou hacknul jenomze se to pak podelalo a ja to obnovil na tov. nastaveni (a jestli me chces zabit naNUKEm tak hodne stesti :wink: ) ty hlasky to je : chcete nainstalovat helloox 2? a tyto klasicke veci jako pri kazde instalaci
Naposledy upravil(a) adamgruf dne 15. 01. 2010 22:21, celkem upraveno 2 x.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
10. 01. 2010 16:20

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

"rozne hlašky" - za toto Ťa pan kolega šulda zabije... (tak ich !prosim! napis presne)
aj ked asi vieme o ake ide...

vsimol som si ze mas E52, a tak predpokladam ze budes mat FW21 alebo vyssi (ak je).
FW zistis *#0000# - potom ho tu napis. ak mas 21 a vyssie tak je NEHACKNUTELNY a teda helloOX Ti je na ho*no... musis vsetko certifikovat.
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
10. 01. 2010 21:43

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

Rusnak-COBRA: Napsal si to hezky a já jen dodám že si pořizuji zbrojní pas. Viděl sem totiž v sámožce nádherné Magnum :lol:
Dnes druhé OT :oops: Už asi vím na kom to Magnum vyzkouším :twisted:

//Rusnak-COBRA:
Obrázek ? Obrázek
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
Kieen
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
7
Registrován:
15. 03. 2010 19:24
Odesláno:
15. 03. 2010 19:42

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

Hi. to sulda: mám nokii 6220c. Zkoušel jsem ten hack dle tvého návodu a vše šlo celkem v poho, až do ted'.
-Instalnul jsem po hacku program který po mě předtím chtěl certifikát, tudíž byl hack asi uspěšný.. jenže.. Restartnul jsem mobil a při pokusu o instalaci dalších aplikaci sem narazil .. Nokia PC Suite mi u každe dalši aplikaci napsal že tento soubor není podporován "Instalační program v telefonu nepodporuje format souboru aplikace,kterou se pokoušite nainstalovat" přitom normal aplikace co jsou na 3rd dokonce i u blbeho .sis tématu to nejde.
Netušíš co by to mohlo pls být?
Osobně mám tip že něco v nastaveni ROMpatcheru+ jelikož screen který jsi tam přibalil (ten GIF) se neshoduje s tim jak to pak vypada v phonu .. konkretne jine popisky (add to auto,patch,apply) i jejich rozmistění. dík
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
15. 03. 2010 19:58

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

Screen z RomPatcher by pomohl. Po nainstalování jaký aplikace se to sprasilo? Zkus si nějakou .sis aplikaci nakopírovat do mobilu a spustit instalaci v mobilu. Pak napiš výsledek.
Zřejmě bude na vinně installserver. Zkus instalovat i nějakou signed aplikaci napřed s aktivním patchem installserver a když nepůjde tak ho deaktivuj a zkus znovu.

[ Odesláno z mobilu ] Obrázek
Mobil Profi User
Kieen
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
7
Registrován:
15. 03. 2010 19:24
Odesláno:
15. 03. 2010 20:14

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

Nahráno do mobu. Pokus o instalaci skrz X-plore selhal.. proste se po zvoleni "instalovat" nic nestalo.
Obrázek
Nevim čeho screen máš na mysli jelikož ROMpatch ti v mobu screenout nemužu, nemam na to ten program. Ktery mi ted' instalnout s jistych duvodu nepujde..
Ta krizová aplikace byla: iON BatteryTimer v1.03 (CZ by Smith.F)
Edit: ja tomu vubec nerozumim hele jsem uplnej noob pres moby ale to signed je asi certifikace zkusil jsem to pri tom aktivnim serveru i neaktivnim .. neslo. jen kdyz sme tam nahral unsigned te aplikace tak pri vypnutem serveru napsal chybu certifikatu.. ty jo to bude nějaka anomalie uplně:(
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
16. 03. 2010 04:53

Re: Navod na vyrobu certifikatu - OPDA (3.prispevok - šulda)

Žádná anomálie, ale špatný installserver. Signed je aplikace podepsaná od autora čili jí jen nainstaluješ. Tak zkus to co sem dávám nainstalovat stejným způsobem jak píšu výš a napiš výsledek.

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/52130/HandyBlacklist_S60_3_Demo.rar_420.11KB.html
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
78 příspěvků