Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
99 příspěvků

!!! certifikace aplikací !!! + registrace na symbiansigned!!

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
D.Haba
Veterán
Zařízení:
HTC One Silver
Příspěvky:
2452
Registrován:
24. 12. 2006 17:04
Odesláno:
06. 07. 2007 12:31
!!! certifikace aplikací !!! + registrace na symbiansigned!!
tak, aby si každý z vás mohl certifikovat aplikace jak se mu zachce, slitoval jsem se nad váma (ale spíš už i nad sebou, protože 40x certifikovat rotateMe a asi zatím jenom 12x FExplorer...už toho mám nad hlavu Smile ) a připravil jsem návod jak na to...

jako první si stáhněte tento soubor a nainstalujte:

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/21339/DevCertRequest.rar_3.54MB.html

Kód: Vybrat vše

http://czshare.com/download_file.php?id=104271&file=DevCertRequest.rar
nyní ještě stáhněte soubory potřebné pro certifikaci:

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/96928/Certifikace.zip_490.74KB.html

Kód: Vybrat vše

http://czshare.com/download_file.php?id=104268&file=Certifikace.rar
heslo do obou archivů je (czshare - bez hesla):

Kód: Vybrat vše

nokian73
tak, teď spusťte program a do první kolonky zadejte jméno vašeho certifikátu (nedoporučuji používat čísla a diakritiku, prostě jen jednoduchý název):
Obrázek
kliněte na Next a zde zvolte nahoře "No", do Private key zadejte soubor, sultan.key, který vyhledejte a zvolte (je mezi těma souborama potřebnýma pro certifikaci)a jako heslo napište 0123456 (nedoporučuji nic jiného):
Obrázek
klikněte na Next a zde akorát zvolte Czech republic, jednou ji tam vepiště a dvakrát do jména a společnosti napište to samé, jak se jmenuje certifikát:
Obrázek
opět kliknout na Next a tady klikněte nahoře na ty 3 tečky, aby vám vyskočilo další okno a mohli jste zadat IMEI:
Obrázek
nyní zadejte IMEI (byli i tací co nevěděli co to IMEI je...je to výrobní číslo telefonu, jde zjistit zadáním kódu *#06# do telefonu), klikněte na Add a potom na OK (IMEI které jsem použil je samozřejmě vymyšlené)
Obrázek
teď kliknout uprostřed na Add, aby se výběr co je vlevo přesunul do prava:
Obrázek
Obrázek
pak už jen klikněte na Next a v dalším okně na Finish a máte skoro vyhráno:
Obrázek
nyní otevřít Mozillu, Operu nebo IE, kdo co používá a jděte na stránku

Kód: Vybrat vše

www.symbiansigned.com
zde se zaregistrujte, myslel jsem i na ty z vás, co povídali, že jim to nejde, takže jsem vytvořil společný účet (chci upozornit na to, že pokud bude pod jedním účtem moc vytvořených certifikátů za určitou dobu (nevím za jakou, možná 24 hodin, těžko říct), tak nepůjdou uploadovat soubory a tudíž to nevytvoří certifikát...stalo se mi to, když mi všichni psali o rotateMe, musel jsem si vytvořit i druhý účet, nyní mi funguje opět i ten první...myslím, že limit je asi 25, takže si první zkuste udělat vlastní registraci na tento server a pouze v případě krajní nouze použijte účet vytvořený od Rosa, aby se dostalo i na další...kdyžtak vytvořím nový účet)...
Username: rosa4all@vyjimecny.cz
Password: 4allmobile
nahoře klikněte na "My Symbian Signed" a vlevé části na "Developer" a pak "Request":
Obrázek
dole kliknout na Procházet a vyskočí vám okno, kde máte vybrat soubor, který jste vytvořili pomocí toho programu...soubor se nachází v adresáři aplikace, standardně je to "C:\Program Files\Symbian OS Tools\Developer Certificate Request", má příponu "csr" a název je takový, jaký jste zadali na začátku:
Obrázek
potvrďte výběr, opište bezpečnostní kód (já jej opsal už dřív, je to celkem jedno...) a klikněte na Send, soubor se odešle a vyskočí na vás tohle:
Obrázek

teď už klikněte jen a pouze na Download a stáhněte si váš vlastní certifikát...

tak a nyní nás čeká poslední fáze a to sice samotné certifikování programu...certifikát i program, který chcete certifikovat zkopírujte do jedné složky se souborama pro certifikaci (celkem 5 souborů: auto_signsis.bat, signsis.exe, sultan.key + váš certifikát a neocertifikovaná aplikace)...
jediné co teď musíte udělat je kliknout pravým na auto_signsis.bat a dát upravit...je v něm napsáno tohle:

signsis rotateme_unsigned.sis rotateme.sis mobil.cer sultan.key 0123456

první slovo signsis neměnit!!!
druhý název (rotateme_unsigned.sis), je název necertifikované aplikace, kterou chcete certifikovat (může mít jakýkoli název, ovšem název necertifikované aplikace, kterou chcete certifikovat a to co je napsáno zde jako druhý název se musí shodovat, aby jej prográmek vůbec našel, dávejte si pozor, aby neměl příponu sisx místo sis, kdyžtak přepište)
třetí název (rotateme.sis) je název souboru, který se vytvoří a bude již autorizovaný, takže tento může být jakýkoli
čtvrtý název (mobil.cer), je název vašeho certifikátu, takže jej změňte podle toho, jak jste si váš certifikát pojmenovali(nechal jsem tento certifikát mezi souborama pro certifikaci, jen abyste věděli na co to tam je...)
sultan.key opět neměnit a kód 0123456 představuje heslo, které jsme na začátku zadávali, takže pokud jste se řídili mou radou, zadat tam tohle, tak také neměnit...

pokud máte vše změněno tak, aby to vyhovovalo a vše sedělo tak jak má, zavřete tento soubor, vyskočí klasická hláška, jestli jej chcete po změnách uložit, tak zvolte že ano a pak tento soubor (auto_signsis.bat) spustě...chviličku bude něco dělat a záhy vytvoří autrizovaný soubor na váš telefon...tak a teď šup s ním do telefonu
doufám, že to zní srozumitelně, snažil jsem se, jak jen to šlo...




NAVOD NENI MUJ, ALE lukas26 (moderatora z jineho fora)
Naposledy upravil(a) D.Haba dne 30. 11. 2007 12:58, celkem upraveno 6 x.
Motorola d520>Nokia 5110>Siemens M55>Panasonic X700>Motorola MPx220>Nokia 6681>Nokia N93>HTC TyTN>HTC HD2>HTC EVO 3D>HTC One Silver

Vsechny moje 3D filmy pro HTC EVO 3D jsou konvertovane z FullHD 3D filmu.
Veterán
M@r€k
Mobil Profi User
Příspěvky:
432
Registrován:
24. 12. 2006 23:56
Odesláno:
25. 07. 2007 21:16

Bohuzel se me nedari jiz nejakym dnes vytvorit na techto strankach

Kód: Vybrat vše

www.symbiansigned.com
registrace bude to dlouhodobe nebo je problem u me ?
Mobil Profi User
D.Haba
Veterán
Zařízení:
HTC One Silver
Příspěvky:
2452
Registrován:
24. 12. 2006 17:04
Odesláno:
25. 07. 2007 21:21

tak sem dal registraci a skoncil sem drif nez sem zacal :-D
Access denied

Either your session has been expired (the session expires after a period of inactivity) or you do not have rights to enter this section of the website.
Motorola d520>Nokia 5110>Siemens M55>Panasonic X700>Motorola MPx220>Nokia 6681>Nokia N93>HTC TyTN>HTC HD2>HTC EVO 3D>HTC One Silver

Vsechny moje 3D filmy pro HTC EVO 3D jsou konvertovane z FullHD 3D filmu.
Veterán
M@r€k
Mobil Profi User
Příspěvky:
432
Registrován:
24. 12. 2006 23:56
Odesláno:
25. 07. 2007 21:28

Presne tak co vidim v okoli tak se to stalo kazdemu jak na potvoru dostanu ty telefony N73 a N95 a nemuzu do nich nic nahrat jelikoz stranka stavkuje coz je tedy dobre no ? Nevi nekdo co se tam deje?
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Lenovo ThinkPad Edge 11" (AMD)
Samsung Galaxy S - [ROM] Darky's Extreme Edition v9.3 Final
Canon 350D + Sigma 17-70mm
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Mobil Profi User
D.Haba
Veterán
Zařízení:
HTC One Silver
Příspěvky:
2452
Registrován:
24. 12. 2006 17:04
Odesláno:
25. 07. 2007 21:34

tak to fakt netusim co se s tim deje. nj se nekdo ma ze ma N95, taky bych se za ni nezlobil.Co s takovou vydechlou potvorou jako 6681 :-D nic :)
Motorola d520>Nokia 5110>Siemens M55>Panasonic X700>Motorola MPx220>Nokia 6681>Nokia N93>HTC TyTN>HTC HD2>HTC EVO 3D>HTC One Silver

Vsechny moje 3D filmy pro HTC EVO 3D jsou konvertovane z FullHD 3D filmu.
Veterán
M@rty
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
5
Registrován:
30. 08. 2007 08:37
Odesláno:
08. 09. 2007 15:03

Mam taky maly problem nejde mi ani vytvorit certifikat,po vytvoreni ho hladam v PC a nemozem ho najst aj ked som si ho dal na plochu alebo kde.Netusim co je s tym vazne...keby bol niekdo ochotny mi ocertifikovat program RotateMe tak by som bol moc rad.)
Mobil Čumil Plus
cyberpank
Mobil Beginner
Zařízení:
n95
Příspěvky:
47
Registrován:
31. 07. 2007 12:45
Odesláno:
11. 09. 2007 04:02

nemuze mi nekdo udelat certifikat?
N95
IMEI 356996012168687
Mobil Beginner
D.Haba
Veterán
Zařízení:
HTC One Silver
Příspěvky:
2452
Registrován:
24. 12. 2006 17:04
Odesláno:
19. 09. 2007 21:31

certifikat na jakou aplikaci?
Motorola d520>Nokia 5110>Siemens M55>Panasonic X700>Motorola MPx220>Nokia 6681>Nokia N93>HTC TyTN>HTC HD2>HTC EVO 3D>HTC One Silver

Vsechny moje 3D filmy pro HTC EVO 3D jsou konvertovane z FullHD 3D filmu.
Veterán
cyberpank
Mobil Beginner
Zařízení:
n95
Příspěvky:
47
Registrován:
31. 07. 2007 12:45
Odesláno:
19. 09. 2007 22:22

no uz nic, uz sem si to udelal, protoze neslo se logovat na to stranku z "verejne" schranky :( ale jinak sem chtel ten obecnej certifikat ;)
Mobil Beginner
D.Haba
Veterán
Zařízení:
HTC One Silver
Příspěvky:
2452
Registrován:
24. 12. 2006 17:04
Odesláno:
20. 09. 2007 07:00

taky uz sem na to prisel, ze nejde se prihlasit s verejnych emailu. obecnej certifikat sem jeste nikde nevidel, ani snad neni. pac kazda certifikace aplikaci se vztahuje k IMEI cislu telefonu
Motorola d520>Nokia 5110>Siemens M55>Panasonic X700>Motorola MPx220>Nokia 6681>Nokia N93>HTC TyTN>HTC HD2>HTC EVO 3D>HTC One Silver

Vsechny moje 3D filmy pro HTC EVO 3D jsou konvertovane z FullHD 3D filmu.
Veterán
99 příspěvků