Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
32 příspěvků

SE VIVAZ

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
23. 05. 2010 13:03
Re: SE VIVAZ
no najdes myslim aj Tu na fore, aplikacia sa vola Nimbuzz. ale zvlada to vlac aplikacii, mozno aj Fring, IM+ atd.
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
palopx
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
03. 06. 2010 11:53
Odesláno:
03. 06. 2010 12:04

Re: SE VIVAZ

čaute,neviete mi poradiť nejaký avi.prehrávač na se vivaz? Skúšal som už nainštalovať Coreplayer ktorý je fakt dobrý ale má poškodený certifikát a mám kontaktovať dodávatela:)posúval som dátum ako blázon a nedalo sa.tak či mi neporadíte.pls
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
03. 06. 2010 22:02

Re: SE VIVAZ

navod na vytvorenie certifikatu na fore je predsa.
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
gen-an
Mobil Plus User
Zařízení:
Xperia Neo
Příspěvky:
78
Registrován:
03. 06. 2008 11:58
Odesláno:
08. 06. 2010 15:35

Re: SE VIVAZ

Nazdar hoši, taky přispěju svou trochou do mlýna... :-)

To neverhood: změna otevírání souborů je v nastavení, telefon, nastav. aplikací, předvol aplikace.
A instalačku na Facebook najdeš zdarna na PlayNow...

To palopx: Core je hodně dobrej ale já osobně sem ho nenašel full... Alternativa je Mobile DVD od MobiSystems co používám já...

To Rusnak-COBRA: jooooooooo, to zamykání vymejšlel inteligent... :-D

Jinak zapínání foťáku mě taky s..e, stejně jako to, že se mi občas nechce zobrazit menu... Ale
dneska sem aktualizoval soft takže uvidím... Co se týče navigace frčím na Sygic, NDrive a TrekBuddy a v naprostý pohodě... Pecka je i to, že k tomuhle telefonu je poukázka na stažení
tří aplikací z PlayNow zdarma a vzhledem k tomu, že při výběru nejdražších to vychází na 1300,-
je to celkem slušný... Her a aplikací už sem tam taky stačil nacpat spoustu a jelikož telefon
zatěžuju naplno každej den nabíjím což je zatím asi největší negativum... :-(

Když Vás bude něco zajímat, pište, rád pomůžu...
Xperia Neo & U5 Vivaz
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
krkana
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE K850i
Příspěvky:
14
Registrován:
05. 09. 2008 19:01
Odesláno:
08. 06. 2010 18:46

Re: SE VIVAZ

zdravím
přítelkyně má telefon KP500i a má s ním jeden problém :wall:
v kapse se jí kolikrát sám odblokuje a začne vytáčet číslo z telefonního seznamu co je na začátku
se jí zmáčkne jeden z těch 3 knoflíků dole, pak se klikne na displej na telefonní seznam a pak to začne vytáčet
jen jsem se chtěl zeptat jestli to nejde nějak nastavit aby se telefon neodemykal dotykem na displej ale jen nějak jinak aby se to pořád samo nespouštělo
předem díky za odpovědi
Mobil Čumil Plus
nepster
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson Vivaz - 360x640
Příspěvky:
21
Registrován:
23. 05. 2010 12:34
Odesláno:
14. 06. 2010 14:15

Re: SE VIVAZ

mam pár dalších otázek..
můžu mít na tomhle mobilu ovi maps (myslim si že ne ale za dotaz nic nedam)
je nějaká navigace ve které se mi budou zobrazovat 3d modyly (myslím ti budouvy jako v ovi maps)
někde mi upadl ten gumový kryt na usb díru :( nevte jestli se to dá někde koupit nebo jestli mi to dají v servisu nebo tak něco?
někdy se mi stává že když poslouchám tak se mi telefon sám od sebe zrestartuje :( stejný problém jsem měl i s se w910i.. dělá vám to taky? nevíte co s tím?
to je myslim zatím všechno...díky
Mobil Čumil Plus
gen-an
Mobil Plus User
Zařízení:
Xperia Neo
Příspěvky:
78
Registrován:
03. 06. 2008 11:58
Odesláno:
15. 06. 2010 08:09

Re: SE VIVAZ

Ruku do ohně za to nedám ale myslím že Ovi Maps sem vážně nedáš... Nevím co je extra na 3d zobrazení při navigaci ale budiž... Na tu krytku bych se ptal v servisu ale myslím že pokud bude, bude na objednání a cena bude stát za to... :-) A s tim přehráváním nevim, máš tam aktuální soft?

EDIT:

Zdravím. Jak sem psal v přechozím příspěvku o aktualizaci softu tak doporučuju všem kdo tak ještě neučinili, aktualizace se dá udělat i bez ztráty dat a určitě to stojí za to, telefon je rychlejší a problémy o kterejch sem psal dřiv sou pryč... Jinak, jak ste na tom s baterií? Já dost bídně, nabíjím téměř denně... :-(


[ Odesláno z mobilu ] Obrázek
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 21. 06. 2010 10:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Pouzivaj EDIT! Dva prispevky za sebou su zakazane!!
Mobil Plus User
bull30
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE Vivaz (Symbian S60 5th edition)[640×360]
Příspěvky:
8
Registrován:
20. 06. 2010 14:10
Odesláno:
23. 06. 2010 20:43

Re: SE VIVAZ

cau mam vivaz a idu mi na nom aj ovi mapi od nokie na google som nasiel navod nema chybu tu mate a budete potrebovat certifikat a key subor

Kód: Vybrat vše

http://sonyericsson-vivaz.blogspot.com/2010/05/nokia-ovi-maps-on-vivaz-satio-without.html
Obrázek
Obrázek
Mobil Čumil Plus
nepster
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson Vivaz - 360x640
Příspěvky:
21
Registrován:
23. 05. 2010 12:34
Odesláno:
10. 07. 2010 15:00

Re: SE VIVAZ

zrovna sem taky ten návod n ovi maps ^ a chtěl sem to sem dát ;) jinak super že to funguje, taky to zkusím až budu doma.!

jinak celej ten blog je super sou tam celkem dobrý věci (themes, apps,..)

Kód: Vybrat vše

http://sonyericsson-vivaz.blogspot.com
do mobilu sem si dal novej fw ale nejde mi nainstalovat ani ssx ani rally :( nevíte jak na to? našel jsem pár instalaček ale nefungovali..teď mam další tak jestli to pujde tak to sem dam
Mobil Čumil Plus
bull30
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE Vivaz (Symbian S60 5th edition)[640×360]
Příspěvky:
8
Registrován:
20. 06. 2010 14:10
Odesláno:
10. 07. 2010 17:27

Re: SE VIVAZ

Cau no to rally a SSX je uz zakupene od sony takze na pamatovej karte najdi priecinok instalovane subory a tam to najdi naistaluj a hraj :D. Inac sprav si aj certifikat a mas po probleme.
Obrázek
Obrázek
Mobil Čumil Plus
32 příspěvků