Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

nejdou nainstalovat hry na nokia 5230

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
stooges
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
24. 06. 2010 15:46
Odesláno:
09. 07. 2010 16:05
nejdou nainstalovat hry na nokia 5230
Obrázek

tohle mi vzdy napise pokud chci nainstalovat hru do mobilu..jak zrusim tu instalaci uziv rozhrani? pls poraddte mel jsem samsunga star takze nwm jak se s nokii zachazi


//nahoď sem pouze náhled screenu, takhle opravdu ne!
Chrono Legginonaire
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
09. 07. 2010 16:59

Re: nejdou nainstalovat hry na nokia 5230

1) Zdá se ti normální sem fláknout plnej screen a zdeformovat stránku?
2) Pročti si manuál a studuj i na fóru ať se seznámíš s telefonem. Tohle je totiž úplně normální stav při instalaci přes PC Suite. Uživatelské rozhraní telefonu hledej v telefonu :D Tu instalaci prostě musíš potvrdit v telefonu.
Jinak doporučuju app nakopírovat do telefonu a instalovat přímo v telefonu a ještě dodám že až si do něj napereš tu spoustu her a následně je budeš odinstalovávat a instalovat další a tak dokola tak se dočkáš problémů. Takže opravdu studuj.
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
stooges
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
24. 06. 2010 15:46
Odesláno:
09. 07. 2010 18:37

Re: nejdou nainstalovat hry na nokia 5230

takze hry jsem hodil primo na pametovku nebo do mobilu a nezobrazi se mi zadnej soubor(dal jsem to do instal nebo games)...a pres pc suite to nejde (viz nahore)

edit: problem vyresen..muzete zamknout
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
10. 07. 2010 03:42

Re: nejdou nainstalovat hry na nokia 5230

To seš během 24hod. druhej kdo problém vyřešil, ale nenapsal jak :mad: Přes PC Suite to jde viz moje předchozí odpověď, stačí prostě v tu chvíli potvrdit instalaci v telefonu :D
Kam nakopíruješ soubory tam jsou, ale buď si hledal špatně nebo nesprávným SW. Taky sem zapoměl napsat že v mobilu stačí na app kliknout a spustí se instalace.

[ Odesláno z mobilu ] Obrázek
Mobil Profi User
4 příspěvky •Stránka 1 z 1