Veškeré Java utility, hry, vychytávky, FTP apod. Co nemají vlastní značku telefonu.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Oprava Joysticku-ak nereaguje do niektorych stran

Veškeré Java utility, hry, vychytávky, FTP apod. Co nemají vlastní značku telefonu.
Uživatelský avatar
MarkAurel
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Desire HD
Příspěvky:
290
Registrován:
23. 12. 2007 16:37
Odesláno:
25. 02. 2008 15:38
Oprava Joysticku-ak nereaguje do niektorych stran
Jedna sa o jednoduchu vec, ak vsak mate trochu zrucnosti a samozrejme skrutkovac TORX na rozobratie telefonu, aj ked napriklad u SE D750/K750/W800/W810 sa zrovna o zlozitu vec nejedna. Budeme potrebovat skrutkovac potom WD40 sparadlo alebo ihlu a netrasuce sa ruky :)


Rozobereme telefon, do tej miery abi sme sa dostali k joysticku a packu joysticku stiahneme dole, abi nam ostal ten stvorhran ako na obrazku 3 alebo 6. Na sparadlo alebo ihlu si nanesieme kvapku WD40 ktoru dotikom k stvorhranu joysticku vlejeme-kvapneme nan a vtecie do vnutra vid. obrazok 6, ak je kvapka mala mozu bit aj 2, neprezente to vsak. Potom mobil kompletne zlozite a vo vipnutom stave pohibeme joystickom aspon 20sec do vsetkych stran, potom telefon zapneme a tesime sa z funkcneho joysticku. :twisted:

Na obrazku je opravovany SE K800i

Obrázek
MT ktore som nedavno vlastnil Nokia E66 - E75, Sonyericsson V,ivaz U5i, Satio U1i, Sonyericsson X10 mini, Orange Boston Momentalne vlastnim: HTC Desire HD
Mobil Profi User
matoman
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
24
Registrován:
27. 01. 2008 14:32
Odesláno:
02. 03. 2008 17:49

Neveril som vyskusal uveril. Fakt to funguje. Len skoda ze som mobil predal pod cenu ako mobil s nefunkcnim joystickom :( teraz by som ho uz nedal z ruky. Diki za navod
Mobil Čumil Plus
2 příspěvky •Stránka 1 z 1