Diskuze o čemkoliv jiném, co se nehodí jinam :)
15 příspěvků

>>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

Diskuze o čemkoliv jiném, co se nehodí jinam :)
king-surf
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung S5570i
Příspěvky:
98
Registrován:
22. 11. 2009 10:51
Odesláno:
30. 11. 2009 17:58
>>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy
Já nepočítaně, ale ještě že to byly takové šunky za tisícovku. i když jsem BLB, tak je mi to líto.... Jeden příběh Vám povím...


Byl jsem u kamaráda, je to větnamec, je mu 16 a má slušný rodiče, prostě kluk jak má bejt... Já jsem spíš takovej kluk, kterej udržuje srandu ve třídě, a třídní vztahy... Nikdo by do mě neřekl, že se zaobívám s klukama s kterýma se nikdo nebaví... Ale tento byl jinej.. To je jedno>>> přejděme dál!

Byl jsem jednou u něj doma na návštěvě, hráli jsme na noťasích a dělali kraviny, dívali se na film... Asi po dvou hodinách jsme šli ven, nechal jsem si u něj ale klíče a mobil stím, že si je potom až se vrátíme vezmu, abych je nemusel tahat (nevím proč, ale v tu chvíli jsem nechtěl mít bordel v kapsách :) ) Mezi tím, co jsme byli pryč, kámošova sestra si pozvala domů kamarádku ( no, spíše se tam vnutila) ze stejné školy, kam jsme všichni chodili. Je to taková třídní kravka, nikdo ji nemá rád, a její rodiče taky nikdo nemá rád, měl jsem snema problémy nemálokrát (holčičku totiž strašně mají rádi chudinku jednu, žejo :( ) . Když byla kamarádova sestra a můj mobil + klíče vzala pod tím, že si chce udělat srandu..jenže mobil se stratil, najednou (i s paušálem+ simkou, který stály az obnovení pětikilo) pak se vymliuvala že jí ho vzala jedna holka... její tatínek, večer ještě zvonil, a říkal, všechno možný, vyhrožoval atd... Samozdřejmě se obhájil, žiju jen s mamkou, ta proti němu neměla absolutně žádnou moc... Achjo, no tak vidíte, jaký jsou někdy lidé....
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
30. 11. 2009 18:22

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

Tak to je na Ho... JA s tymto problem nemam,nikdy ani na sekundu nestratim mobil z oci.
Moderátor
king-surf
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung S5570i
Příspěvky:
98
Registrován:
22. 11. 2009 10:51
Odesláno:
30. 11. 2009 18:25

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

To já už taky ne, mám šikovnou nokii, stratím, nedostanu už žádnej, pokud si ho sám nekoupím..střežím ho jako oko v hlavě
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
01. 12. 2009 00:28

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

Tak slecne bych asi rekl par neslusnych slov a otcovi co ji jeste branil rozbil hubu (kreten jeden :-) )

Jinak ja mobil uz parkrat stratil (ale to uz je nekolik let a byli to stare sunky jelikoz jsem byk student a na poradnej nebylo (bylo ale bylo mi tech penez lito tenkrad jsem si jich vice vazil...)

Nyni mam G1 (Android OS) a neustale na nem pouzivam aplikaci sherif android=

Na plose je widget na ktery staci kliknout a po nastavenem case (1-10 s) se mobil ,,zabezpeci"
Pote s nim staci jen pohnout a uz rve jak o zivot (silena sirena ) coz je dobre pokud telefon nekam polozite...
Dale umi i pri aktivaci alarmu odelat SMS / email ze se neco deje:-)
A pokud uz by byl mobil odcizen staci odeslat sms a ma dane cislo vam v nastavenem intervalu chodi SMS s GPS pozici...

Bohuzel je samozrejme predpoklad ze ten kdo vam ho veme ho nevypne (u androidu verim ze by si s nim snad chvili hral a tak bych to stihl :-)
Pokud ne mam v zaloze druhou hlidaci aplikaci ktera pri vymeneni sim take na zadane cislo odesila GPS udaje a to bud pres wifi na email ci pokud ma zlodej kredit tak sms kou...

A pokud by ani jedno nevyslo resi to posledni aplikace remote wipe ktera mu z telefonu udela cihlu... staci poslat sms v danem tvaru


Jinak za kradez mobilu bych lamal ruce jelikoz to je pro hodne lidi dost cenna vec (ne po financni ale citove strance ze :-) )
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
31. 01. 2010 14:23

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

TAk som si spomenul ze raz este ked som bol na zakl. voj. sluzbe tak som si zabudol fon v autobuse z Trnavy do Roznavy (siemens c25) :) Zistil som to hodinu po tom co som vystupil z busu.Uz som sa s nim aj rozlucil,ale ten co ho nasiel si presiel moj telefonny zoznam a zavolal mojim rodicom domov ze ho nasiel a este ho aj priniesol.Hmm,to bol asi posledny s poctivych ludi :)
Moderátor
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
31. 01. 2010 17:57

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

tak toto je teda fakt dobra nahoda trafit takehoto cloveka.
stratil som par telefonov - vzdy som ich ale nasiel.
jedine co mi ukradli boli Nokie 3100 a 6103 ktore boli aj nahradnymi baterkami v ruksaku ako moje zalozne telefony. v ruksaku bol aj notebook. takze som dokopy prisiel o takmer 20 000 sk minuly rok v juli.
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
31. 01. 2010 18:10

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

Veru to bolo uz aj dost davno :) V roku 2001. Inak asi si bol poteseny,co? Neviem si predstavit co by som robil v takejto situacii.
Moderátor
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
31. 01. 2010 18:59

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

najlepsie na tom bolo ze som tester pre Microsoft a tak tam mam legalne XP, Win7 a office, a tiez som tam mal linux ubuntu... plny disk serialov, upravenych programov, takmer 3500 certifikatov co som spravil, aplikacie pre telefony (a hlavne moje novo upravovane sygic a ndrive)...
ked mi ho ukradli tak som si povedal ze seriem na to, uz nerobim nic.

mal som tam program na vzdialene pouzivanie. ten clovek sa pripojil nahodou na net este na mojom win XP, tak som vystopoval IP, dal na policiu. prisli na to ze to bolo vo Wi-Fi bare, takze aj tak hovno z toho... skoda
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Zemistr
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch Pro WM6.1 [480x640], HTC S740 WM6.1 [240x320]]
Příspěvky:
12
Registrován:
26. 02. 2010 00:55
Odesláno:
15. 03. 2010 03:14

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

To mě se jednou stalo...cca 3 roky zpátky...
to sem měl ještě Nokii N73...teď mam HTC S740
a HTC Touch Pro...
---------------------------------------------------
Běžim si takhle hezky v Plzni na Trolejbus č 14
a jak dobíham k Trolejbusu tak, vytáhnu
rychle ruku z kapsy abych moch zmáčknout to
tlačítko pro otevření dveří...
jenže jak sem měl ruce spocený tak se mi mobil přilepil
na ruku a jak sem tu ruku vytrhnul z tý kapsy...
nu tak mobil šel samozřejmě sní...
ale to mi došlo až o 2 zastávky dál...
rozběhnul sem se...jak kdyby mě honily indiáni...
k onej osudnej zastávce...ale mobil nikde...
(když sem nastupoval tak tam stálo cca. 15lidí)
začal sem na něj z druhýho telefonu volat a posílat SMS
ale nic...hromada kontaktů, fotek...atd...
v PR*ELY
:-(
Mobil Čumil Plus
king-surf
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung S5570i
Příspěvky:
98
Registrován:
22. 11. 2009 10:51
Odesláno:
29. 07. 2010 20:52

Re: >>>Ukradli Vám/ stratili jste někdy mobil?-příběhy

Asi tak, to mi teď udělala i nedávná ztráta paměŤové karty.. Ztráta všeho a RUSNAK- to nasere, ztratit všechno
Mobil Plus User
15 příspěvků