Relaxace aneb bez humoru není život :D
20 příspěvků

Joky

Relaxace aneb bez humoru není život :D
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
16. 02. 2009 17:44
Joky
Tak tady jsou vtipy, co mi přišly :)
------------------------------------


> V manželské posteli se odehrává vášnivá scéna, náhle se ozve
> hlasité zabouchání na domovní dveře. Vyděšená žena křičí:
> "Ježíšmarjá, to je manžel!" Chlap se vrhá pod postel.
> Po chvíli ticha vyleze zpod
> postele, sedá si na její okraj, vzdychne, otírá si pot z
> čela a říká:"Vidíš, ženo, jak máme oba pocuchaný nervy?!"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RANO
> - Milacik?
> - Co, maciacik moj?
> - zlatko, urob mi ranajky.
> - Samozrejme medvedik.
> - Ja Ta milujem, laska.....
> - Aj ja teba zajacik.
> - OCUJ. TY SI TIEZ NEPAMATAS AKO SA VOLAM......????
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TOTO JE PECKA :-)))))))))
Přijde matka do pokoje svého syna a pod stolem si všimne nějáké tašky, tak se podívá a vidí - pouta,roušku.
Volá na tatu: "Pojď se sem podívat, náš syn je sadomasochista, co s tím uděláme !?"
Otec: "No, mlátit ho asi nemá cenu..."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Žena posiela manžela programátora na nákup:
- Drahý, kúp jedno maslo a keď budú mať vajcia, tak kúp desať. Programátor prinesie domov desať balíčkov masla. Žena kričí:
- Čo ti šibe? Načo si kúpil toľko masla?
- Sama si mi kázala! Veď vajcia mali!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Telefonuje syn s mamou:
"Mami, mozem dnes prist aj so svojim dievcatom?"
"Samozrejme, syncek."
"Vies mami, ja som s nou uz dva mesiace zenaty..."
"Och! To je skvele, syncek."
"Mami, chceli by sme zit u vas."
"Dobre syncek, bude nam spolu veselsie."
"... ale ona je Ciganka..."
"Syncek, ved nie sme ziadni rasisti."
"... a ma styri deti..."
"Syncek, ja sa uz tesim na deturence."
"Mami, no vy mate iba jednoizbovy byt."
"To je v poriadku. Ty s manzelkou budes byvat v izbe a otec si ustelie v kuchyni." "... a co ty, mami?" "Ja sa idem teraz obesit..."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z dennika blondinky:
streda 20.4.2003:

Už naozaj neverím ničomu.
Dnes som otvorila dvere s nápisom "Muži" a bol tam len záchod!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozhlasová reportérka chce urobit autentický rozhovor
> > > s bacom, tak sa ho pýta, ako prebieha jeho bezný den. Baca:"No, > > > ráno vstanem a hned si dám slivovicu." "Pockajte, to predsa
> > > nemôzeme povedat do rádia, ze ráno chlastáte Tak povedzte, ze > > > cítete knihu." Baca teda zacne znovu:"Ráno vstanem a zacnem cítat
> > > knihu. Ked ju docítam, idem k Jozinovi a cítame spolu jeho knihu.
> > > Akonáhle ju precítame, ideme do kniznice.
> > > A ked uz máme precítanú celú kniznicu, ideme k Jurovi, pretoze ten má
> > > doma tlaciaren (tiskárnu)..."
--------------------------------------------------------------> Idú dvaja policajti po lese vidia ruku. Jeden hovorí:
> "Aha, Jozova ruka."
> Idú dalej a jeden hovorí:
> "Aha, Jozova noha."
> Idú dalej a vidia hlavu a ten druhý hovorí:
> "Aha, Jozova hlava."
> Tomu prvému to nedá a hovorí:
> "Dúfam, ze sa mu nic nestalo."
--------------------------------------------------------------------------
Príde beznohý invalid do Tesca a tam ho veselá predavačka víta so slovami:
- Dobrý deň, pane, chcete si kúpiť topánočky?
- Ježišmária, vy ste ale krava, čo nevidíte, že nemám nohy? Vyjde invalid rozčúlený pred Tesco a tam sa sťažuje policajtovi:
- Predstavte si, tá krava v Tesco sa ma opýtala, či nechcem kúpiť topánočky?! To je ale necitlivosť a drzosť, že? Povedzte, čo som mal v tej chvíli robiť?
- Nó... mali ste ju nakopať do prdele!
Ešte viac rozčúlený invalid príde domov a vraví manželke:
- Predstav si akí sú dnes ľudia necitliví a drzí.
Najprv sa ma predavačka pýta, či nechcem topánočky a potom mi policajt radí aby som ju nakopal do prdele...
- Pokoj miláčik! Nalejem ti pohárik borovičky. To ťa postaví na nohy!
--------------------------------------------------------------
Čo treba povedať žene s dvoma monoklami?
Nič, už jej bolo dvakrát povedané . . .
------------------------------------------------------------------------------
Radio Jerevan vyhlasi hadankarskou soutez. Otazka pro prvni tyden zni: "Ivan a Natasa jdou po poli. Vtom prileti vcelka Trajdalka a vletne Natase pod sukni. Kam zabodne zihadlo?" Po tydnu radio Jerevan hlasi: "Prislo nam 3428 vesmes oplzlych odpovedi. Jen jedna byla spravna. Vcelka Trajdalka samozrejme bodne Ivana do ruky."
------------------------------------------------------------------------------
Niekedy zalezi len na uhle pohladu a problem zmizne...
Vráti za manzel zo sluzobnej cesty a najde manzelku nahu v posteli. Pojalo ho podozrenie, otvori skrinu a fakt! Vnutri uplne nahy chlap! A ty co tu robis? Ja som hygienik. Nicim tu mole. A preco si pri tom nahy? Chlap sa na seba prekvapene podiva: Skurvene mole! Kedy to stihli?
-----------------------------------------------------------------------------
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
16. 02. 2009 22:56

Re: Joky

taky mam jeden doufam ze uz to tady nekde neni:
ztroskota letadlo a prezivsi sou cech,nemec,a american ,najdou je tam lidojedi a zavrou je do samostatnych chatrci,potom jim daji 2 sklene koule a nacelnik rika"kdyz mi za 2 dny predvedete s tema koulema neco co sem jeste nevidel tak vas nesnime".po dvou dnech se de podivat, vejde do chatrce kde je american a tam koule letaji americanovi kolem hlavy ,nacelnik rika to uz sem videl tak ho snedi,potom jdou k nemcovi a ten ty koule spoji a v jednu a zase rozdeli,nacelnik rika ze toto taky videl a tak ho taky sni ,pak jdou do chatrce kde je cech ,po 10 sekundach nacelnik vyjde ven a rika puste ho to sem jeste nevidel ten debil jednu kouli rozbil a druhou ztratil :D
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
Undetectable
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia N73 (QVGA)
Příspěvky:
21
Registrován:
06. 04. 2009 14:44
Odesláno:
30. 04. 2009 11:20

Re: Joky

1) Hlas v telefonu: ,,vy jste si objednal buzení telefonem na 6:30?´´ Rozespalý hlas: ,,Eeeeech..... ano....´´ ,,Tak šup honem ven z postele, je půl deváté!´´

2)Policista zastaví auto a oznámí řidiči, že vyhrálo 10 000 Kč v soutěži bezpečnosti, protože měl zapnutý pás. ,,Co s těmi penězi uděláte?´´ ptá se zvědavě. ,,Asi se přihlásím do autoškoly a udělám si řidičák´´ odpoví řidič. ,,Neposlouchejte ho´´, říká žena na vedlejším sedadle, ,,vždycky, když se napije, dělá chytrého´´ Vtom se probudí muž na zadním sedadle a začne se chytat za hlavu: ,,Já věděl, že s kradeným autem daleko nedojedem!.......

3)Chcete slyšet upřímné zhodnocení vaší osobnosti a přesný čas? Vytočte libovolné telefonní číslo kolem třetí hodiny ráno.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
11. 05. 2009 17:20

Re: Joky

jeste jeden:
V hospode se polak, nemec a moravak vsadi oto kdo vynese vedro vody na Radhost ,prvni jde nemec ale tomu se hned po nekolika metrech pretrhne penis a on vykrvaci a zemre ,potom jde polak a ten dojde az na pustevny ale tam mu upadne zalud a on taky zemre ,nakoned jde moravak a ten vyjde az na radhost ale tam se mu predre rucka od vedra a moravak zemre po prudkem uderu penisu do cela :D
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
13. 05. 2009 17:41

Re: Joky

Jeden z lesa...
Do lesa zavítá Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika. Šnek i s celou rodinou utíká z lesa, v tom je potká čáp a ptá se: Kam běžíš šneku?” “Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď já mám barák, Moje stará má barák, všechny děti maj barák, no to bych se nedoplatil!” Čáp se zamyslí a začne taky utíkat a narazí na medvěda. “Kam běžíš čápe?” “Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a vem si - já si žiju na vysoký noze, moje stará si žije na vysoký noze, všechny děti si žijou na vysoký noze, no to bych se nedoplatil!” Medvěd se zamyslí a začne taky utíkat a škobrtne o krtka. “Kam valíš medvěde?” “Ále do lesa přijel finančák vybírat daně a teď já mám kožich, moje stará má taky kožich, naše děti mají všichni taky kožich,no to se nedoplatím. Krtek se zamyslí a rychle se taky hrabe z lesa pryč. Vyhrabe se až v ZOO přímo v kleci paviánů. Starej pavián na něj kouká a ptá se: “Co tady děláš krtku?” “Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď já mám nahrabáno,stará má nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no to bych se nedoplatil!” Pavián na to: “Krtku, co blbneš. Podívej se na mě já mám holou prdel, stará má holou prdel, naše děti mají taky holou prdel a stejně nás všechny zavřeli!”
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
13. 05. 2009 18:57

Re: Joky

tendle znam ale je uplne super :)
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
19. 05. 2009 20:18

Re: Joky

Otec sleduje TV, přijde za nim malý synek a ptá se ho:
Táto, jaký je rozdíl mezi potencionálně a reálně? “Otec mu praví:
“Hmmm … jak bych Ti to … no běž se zeptat mámy, jestli by se za milion EUR vyspala s Antonio Banderasem, tvé sestry, jestli by se za milion EUR vyspala s Tomem Cruisem a tvého bratra, jestli by se za milion EUR vyspal s Bradem Pittem.”
Za chvilku se syn vrátí a referuje: “Máma říkala, že by se s ním vyspala i za míň, sestra, že je to její sen a můj bratr říkal, že za milion EUR by dal třeba Eltonovi Johnovi.”
Na to mu otec odpověděl: “Tak vidíš, teď to pochopíš.
Potencionálně jsme milionáři, ale reálně máme doma 2 ku*vy a 1 buzeranta.”
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
19. 05. 2009 21:02

Re: Joky

loool mam tady dalsi

Tatí co je to transvestita ?
Jdi se zeptat strýce Aničky :D
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
20. 05. 2009 11:07

Re: Joky

Vie niekto z vas preco sa zeny dnes moc nechcu vydavat? No lebo koly 20gramom klobasi sa im neoplati chovat celu svinu :)
Moderátor
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
20. 05. 2009 21:16

Re: Joky

:D :D :D :D :D
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
20 příspěvků