Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Pocket Tunes přestalo zobrazovat soubory podle složek

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
theSlayer
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Palm Treo 650 PalmOS5 [320x320]
Příspěvky:
15
Registrován:
15. 02. 2008 14:08
Odesláno:
04. 08. 2008 08:35
Pocket Tunes přestalo zobrazovat soubory podle složek
Zdravím

na začátku prázdnin jsme měli malou LAN party. Kamarád dones foťák na SD karty, ale měl málo paměti - tak jsem mu nabídl tu svoji z Trea 650. Kromě PC na kterém jsem hrál (WinXP) jsem sebou měl ještě jeden starší NTB (Acer Travelmate 529ATX) s Debian Lenny Linuxem (bohužel ještě neodladěným - hlavně kódování :-/).

Na kartě mám fat16 (sem línej hledat ROM do trea). Přetahoval jsem soubory do NTB, jenže mi to několikrát spadlo (zkoušel jsem to i přes Nautiluse i přes konzoli). Windows mi potom psaly nějaké chyby a tak jsem pustil fsck, který je opravil (několik txt a jpg souborů na rootu karty už nejde, ale to není zas tak důležité).

Od té doby ale Pocket Tunes odmítá zobrazovat soubory podle složek. Vždycky napíše "Searching for files" či tak něco, a pak všechny zobrazí podle ID3. To je problém hlavně proto, že:
1) mám dost písniček bez ID3 nebo s divnými ID3, ale názvy mám strukturované podle Interpret - Název písničky.mp3
2) mám nějaké zvukové soubory i v jiných složkách, a ty přehrávat nechci.

Nevíte, jak z toho ven?

Dík in advance :)
theSlayer
GNU/Linux is the thing I love :) man woman apod :)
I am just Gentooleman ;-)
Mobil Čumil Plus
Fully
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
5
Registrován:
17. 04. 2008 06:03
Odesláno:
10. 08. 2008 07:43

Re: Pocket Tunes přestalo zobrazovat soubory podle složek

ahoj - problem sem mel stejnej - jedine co staci je v pravo nahore pri vybirani hudby prepnout all(vse) na jmeno tve karty... :) - pak je to podle slozek
Mobil Čumil Plus
theSlayer
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Palm Treo 650 PalmOS5 [320x320]
Příspěvky:
15
Registrován:
15. 02. 2008 14:08
Odesláno:
14. 08. 2008 14:19

Re: Pocket Tunes přestalo zobrazovat soubory podle složek

No... bohužel jméno karty se tam nezobrazuje... po upgradu už jenom All a Internal memory. (dřív tam bylo ještě internet radio, ale to je v novější verzi v hlavním seznamu all - tam kde je třeba Artist Album atd). Stejně dík za radu :)
GNU/Linux is the thing I love :) man woman apod :)
I am just Gentooleman ;-)
Mobil Čumil Plus
theSlayer
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Palm Treo 650 PalmOS5 [320x320]
Příspěvky:
15
Registrován:
15. 02. 2008 14:08
Odesláno:
22. 10. 2008 15:12

Re: Pocket Tunes přestalo zobrazovat soubory podle složek

Tak už jsem to vyřešil. Když jsem wipoval kartu, abych měl víc místa (chtěl sem si na vejlet vzít pár dílů The Big Bang Theory), tak jsem vyhodil z karty dost složek (myslím si, že za to mohla rn_audio, ale jistě to nevím) a najednou se to rozběhlo. Nechápu to, ale hlavně že už to funguje :)
GNU/Linux is the thing I love :) man woman apod :)
I am just Gentooleman ;-)
Mobil Čumil Plus
4 příspěvky •Stránka 1 z 1