Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

Treo 650, odepsaný jack, VolumeCare Bypass nepomůže

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
theSlayer
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Palm Treo 650 PalmOS5 [320x320]
Příspěvky:
15
Registrován:
15. 02. 2008 14:08
Odesláno:
30. 11. 2009 14:19
Treo 650, odepsaný jack, VolumeCare Bypass nepomůže
Zdravím,
Pár měsíců jsem byl bez trea, protože mi odešel kabel... Ale teď mi konečně došel nový, tak jsem ho spustil a začal se vrtat v systému, abych rozběhl novou 4GB SDHC kartu. ROMku jsem použil Hawkovu s VersaMailem (verze 0.2.1N, aspoň tak to je popsané), do které jsem jen přihodil soubory FAT32.prc, SlotDriver__SDIO_sdsd.prc a SmartTextEngine_Device.prc (podle jednoho návodu). Po Hard resetu jsem obnovil původní zálohu - RescoBackup+. To k systému.

Už dávno před tím incidentem s kabelem se mi definitivně utrhnul jack, a od té doby jsem musel používat VolumeCare. Bypass jacku fungoval skvěle. Jenže teď na nové ROM už nejde, a nedokážu přijít na to, proč. Systém se chová klasicky - ringtones jdou, zvuky v jakékoliv aplikaci ne, volání jsem ještě neměl možnost vyzkoušet... Potřeboval bych poradit, na co se podívat, pokud má třeba Hawk vymazané nějaké soubory, které to potřebuje... Googlil sem, ale nedokázal jsem nic najít. Hawkovu ROM jsem našel v podstatě náhodou, vůbec nevím jestli má nějaké "oficiální" stránky nebo fórum. :-(

Ještě jsem to zkusil hard resetnout a použít jen bypass z čistého nastavení... Taktéž nic
GNU/Linux is the thing I love :) man woman apod :)
I am just Gentooleman ;-)
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1