Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

PDA Palm TX, freeze při spuštění PocketTunes

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Deathpulse
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
18. 09. 2008 08:04
Odesláno:
07. 01. 2010 15:16
PDA Palm TX, freeze při spuštění PocketTunes
Zdravím všechny PDAčkaře, mám problém se svým Palm TX, nedávno jsem začal mít problém se zahlcenou paměťovou kartou a špatným načítáním souborů z karty a jako jediné řešení se nabízel formát, zformátoval jsem tedy kartu, nahrál si na ní znova muziku a při vytváření Playlistu v Pocket Tunes 5.0.0 se mi Palm totálně sekne a není jiného východiska než restart, zkoušel jsem synchronizaci pomocí HotSync protože jsem zjistil, že jsem na kartě zformátoval i soubory nutné pro komunikaci mezi Palmem a kartou aniž bych si je zálohoval, zjistil jsem že už ani Hotsync nefunguje => usoudil jsem že nebude na škodu po delší době udělat Hardreset, udělal jsem tedy Hardreset, reinstaloval PalmDesktop, provedl Hotsync, nainstaloval systémové programy a vše bylo v pořádku až na ten hlavní problém a tím jest Pocket Tunes. Takže při práci s pocket tunes a muzikou na kartě se mi prostě palm sekne a nic jiného než restart nepomůže. Přes Explorer muziku však spustím bez problémů. Dokázal by mi někdo poradit prosím?
Mobil Čumil Plus
lukee
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
13
Registrován:
01. 02. 2008 10:06
Odesláno:
05. 02. 2010 09:56

Re: PDA Palm TX, freeze při spuštění PocketTunes

Zkus hardreset s vloženou kartou. Hard reset se provádí tak, že vzadu zmáčkneš reset tlačítko a současně držíš zmáčknuté tlačítko of/off. Jakmile doběhne oranžový ukazatel do konce, pusť on/off tlačítko a měla by se zobrazit zpráva, jestli si přeješ provést hard reset - potvrdíš šipkou nahoru. BACHA - tímto se smažou veškeré data na Palmu, proto si předtím všechno zazálohuj!
Mobil Čumil Plus
2 příspěvky •Stránka 1 z 1