Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

BT network error

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Uživatelský avatar
RaZieL
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia E51
Příspěvky:
20
Registrován:
07. 01. 2008 20:20
Odesláno:
12. 01. 2008 23:22
BT network error
Zdravím, mam velkej problém,
při testování jednoho souboru jsem musel zformátovat jak kartu tak palma (kvůli nedostatku místa), aplikace (konkrétně SmartMaps) jela v poho tak jsem si na palmíka opět naházel všechny potřebné doplňky (nepoužíval jsem HotSync se starší zálohou, protože jsem chtěl kvůli úspoře místa některé aplikace (obzvláště hry) vynechat), no ale problém spočívá v tom, že teď když si vše nastavuji do původní podoby, nefunguje mi vytvoření sítě přes PC. při pokusu o spojení se vypíše následující chybová hláška

Kód: Vybrat vše

Fatal Alert
----------------------------
Preferences.c,Line:266,
Pref DB Open Error
dříve mi to chodilo bez sebemenšího problému, tudíš si myslím že mam poškozený nějaký soubor přímo v paměti palmu (nejspíš nějakou databázi bo ovladač k BT, fakt nevim), samozřejmě mám vše nastaveno dobře (co se týče BT spojení - Odesílání souborů funguje bez problémů ... jen ta síť)

nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo nedokáže někdo přeložit chybovou hlášku do srozumitelnější podoby?

jen pro upřesnění:
Palm Tungsten T , PalmOS 5

dííííky moc předem


//Další poznatek:
tak ten restart se děje jen v nastavení, IRC se normálně nakonektí ... tak fakt nevim v čem je problém :(
Můj SiFu říká, že se zlámanejma rukama se těžko sbíraj vymlácený zuby
Mobil Čumil Plus
theSlayer
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Palm Treo 650 PalmOS5 [320x320]
Příspěvky:
15
Registrován:
15. 02. 2008 14:08
Odesláno:
11. 04. 2008 19:47

Re: BT network error

Zkus DbFixIt, na Pajdově stránce je link (

Kód: Vybrat vše

http://www.pajda.cz/
)

Jinak úplný link je

Kód: Vybrat vše

http://www.palmgear.com/index.cfm?fuseaction=software.showsoftware&PartnerREF=&siteid=1&prodID=134351
(Sice pajdu vůbec neznám a jeho stránku vidím podruhé v životě ale stejně mu dám credit :-D)

Good Luck




//linky vedouci mimo foru do CODE :!: D.Haba
GNU/Linux is the thing I love :) man woman apod :)
I am just Gentooleman ;-)
Mobil Čumil Plus
2 příspěvky •Stránka 1 z 1