Máte nějaký nápad na změnu? Nebo se jen chcete na něco zeptat ohledně fóra? Zde máte možnost.
13 příspěvků

Vyhladavanie cez google

Máte nějaký nápad na změnu? Nebo se jen chcete na něco zeptat ohledně fóra? Zde máte možnost.
piserius
Mobil Beginner
Zařízení:
Sony Ericsson Xperia X10mini Pro (320 x 240)
Příspěvky:
36
Registrován:
30. 10. 2010 21:33
Odesláno:
14. 01. 2011 16:18
Re: Vyhladavanie cez google
nevím, na Opeře prostě ani ťuk
Mobil Beginner
Stanl3yCZ
Mobil Beginner
Příspěvky:
47
Registrován:
17. 10. 2007 14:55
Odesláno:
14. 01. 2011 22:03

Re: Vyhladavanie cez google

Škoda. Chápu že to o něco ulehčí zátěži a že to i něco málo (AdSense) vydělá, nicméně na strukturu fóra je zkrátka lepší to vyhledávání pro fórum. Na barvě mi osobně vůbec nezáleží, ale rovnou počítejte s tím že se budou množit duplikace threadů a zbytečné další thready s otázkami na něž je odpověď jinde, a to jak houby po dešti. Měl jsem problém najít články o kterých vím že existují..

Každopádně jsem napsal něco o vyhledávání pomocí Googlu na své stránce která se bude googlu věnovat (zatím v plenkách) a třeba Vám to trochu usnadní práci

Kód: Vybrat vše

http://www.google.jecool.net/vyhledavani.html
:)
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
gawson
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung galaxy S i9000
Příspěvky:
79
Registrován:
27. 08. 2010 20:34
Odesláno:
15. 01. 2011 00:59

Re: Vyhladavanie cez google

Google adsence nastaven ve vyhledávání není (4all ID), ale google ho zobrazuje
už je z 80% vyhotoven seznam témat v každé sekci a každým dnem bude spuštěno, takže vyhledání v sekci nebude problém, otevřete seznam zadáte [CTRL+F] nebo pojedete podle seznamu, ostatní věci lze půjde dohledat přes google. Google nás z 87% reindexoval a konečně začaly z výsledků vylézat relevantní výsledky :)
Mobil Plus User
13 příspěvků