Máte nějaký nápad na změnu? Nebo se jen chcete na něco zeptat ohledně fóra? Zde máte možnost.
29 příspěvků

popis aplikací, her atd.

Máte nějaký nápad na změnu? Nebo se jen chcete na něco zeptat ohledně fóra? Zde máte možnost.
slavek123
Mobil Guru
Zařízení:
Xiaomi redmi S3 neo
Příspěvky:
120
Registrován:
10. 02. 2012 23:26
Odesláno:
15. 03. 2013 23:35
Re: popis aplikací, her atd.
No nezbývá mi než souhlasit ale je to škoda... Podle mě ty "jenom anglický" popisy her a aplikací škodí nejen nám
"neangličtinářům" - "stahovačům" ale i uploaderům kteří vloží spoustu práce a času do něčeho co třeba já nestahnu protože nevim co to je a zrovna to třeba hledám. A přitom stačí pár slov a vím co ta aplikace dělá.

např:
Faux123 Kernel Enhancement Prj od Kamilose
Když nevím o co jde a neumím AJ - jak poznám jestlli mi to k něčemu bude?

(Kamilosi - toto jej jen náhodně vybraná věc - jen proto že tomu názvu JÁ nerozumím)
Mobil Guru
Uživatelský avatar
RedRose
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Google Nexus S & Google Nexus 7
Příspěvky:
4
Registrován:
13. 01. 2008 20:27
Odesláno:
15. 09. 2013 21:54

Re: popis aplikací, her atd.

Ja naprosto souhlasim s uvodnim postem... Jsem Moderator na jinem Warez foru ktery se nezameruje na mobily a musim souhlasit... Tohle forum je skvele jak obsahove tak roztridenim a je tady vcelku i poradek (v porovnani z nekterymi jinymi fory)...

Co ovsem neni v poradku, jsou ty chybejici ceske popisky u uploadu her a aplikaci... Jste ceske forum, tak to ma byt popsano cesky, coz je vic nez logicka myslenka... A bylo by to dobre jak pro neanglictinare, tak i pro samotne uploadery, ktere oceni vic uzivatelu, protoze vic lidi jejich nicnerikajici popis pokud neumi anglicky proste nepreskoci... Neni treba prekladat cele oficialni texty, ale staci pouze jedna veta k cemu aplikace slouzi, nebo co umi a tak podobne... Podrobnejsi info si uz uzivatele dohledaji nebo aplikaci rovnou vyzkousi...

A v neposledni rade je treba taky myslet trochu do budoucna, protoze pokud tady ceske popisky nebudou a uzivatel si bude muset vse prekladat sam, tak co ho tady udrzi? Svetova fora v anglictine zamerene na mobily jsou a neni jich malo a jsou i rozsahlejsi... Proc by chodil sem kdyz tady nenajde tu ceskou pridanou hodnotu??


Neberte to jako kritiku, ale pouze jako podnet k zamysleni... Osobne mi to az tak nevadi, protoze to v ENG uz nejak prelouskam, ale jsem cech, jdu na ceske forum a ocekavam, ze tady budu cist ceske texty... Zkuste neco napsat na anglicke forum v nemcine, rustine, nebo francouzstine... Co se asi stane???
Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá.....
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
15. 09. 2013 22:22

Re: popis aplikací, her atd.

Panove,
celkem chapu vase rozhorceni.
Sam jsem byl kdysi stejneho nazoru a ceske popisky jsem pridaval, pokud jsem o aplikaci neco vedel.

Vzhledem k celkem velkemu mnozstvi uploadu, ktere jsou zde provadeny (a verte, ze zabiraji spoustu casu a ze to vse delame uplne zadarmo), jsem od ceskych popisku ustoupil a ponechavam tak trochu aktivity na tom, kdo si aplikaci stahuje.
Proto u kazdeho uploadu je uveden link na Google play - no a google prekladac ma uz snad kazdy.

Sam osobne taky nejsem dobry anglictinar, takze bych asi pak nemohl uploadovat skoro nic.

A ted si vyberte sami, co je lepsi:

1) mit aplikaci zde na foru s angl. popisem a s dobrymi linky na stahovani (zadne cekani, registrace) ... nebo
2) nemit to na foru vubec ???

Samozrejme, ze existuje spousta zahranicnich for.
Pokud chcete, chodte tam, stahujte tam.

A budoucnost tohoto fora??

Majitel tohoto fora na nej uplne kasle a jak to tak vypada, vykaslou se brzy na forum i jeho uploaderi, kteri ho alespon jakz takz drzi pri zivote.
Moderátor
Uživatelský avatar
RedRose
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Google Nexus S & Google Nexus 7
Příspěvky:
4
Registrován:
13. 01. 2008 20:27
Odesláno:
20. 10. 2013 11:17

Re: popis aplikací, her atd.

Taky uploaduju warez (dnes uz malo, drive to bylo lepsi) a vim o cem to je... Spousta casu a energie, ale nemam rad kdyz v tomto vztahu nekdo zduraznuje ze to dela zadarmo... Jsem "warezak ze stare skoly" a warez nikdy nebyl o vydelku (coz mnozi dnes nechapou), ale to je na sirsi psani...

Ja osobne jsem pro variantu "mene je nekdy vice" a stojim si za tim ze je lepsi mit 3 aplikace s ceskym popisem nez 10 aplikaci s nic-nerikajicim anglickym popisem... Takhle uz uzivatel temer nemusi chodit ani na velka svetova fora... Dnes staci do googla napsat nejaky nazev hry a k nejakemu linku se uz nejak proklika...

Je to vec nazoru, pristupu a presvedceni... Nikomu to neberu, ani nenutim, jen jsem predlozil svuj nazor...


Ale prekvapuje me co pises ohledne vedeni tohoto fora... To je vic nez smutne, protoze tohle forum patri k tem lepsim ve sve kategorii, ne-li k nejlepsim... A nechat to zpustnout a postupne umrit by byla velka skoda... Mozna by to chtelo zmenu ve vedeni, aby to prevzal nekdo, kdo jeste vi co slovo warez opravdu znamena... Hodne stesti...
Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá.....
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
20. 10. 2013 15:35

Re: popis aplikací, her atd.

Kdyz uz jsi uploader, nic ti nebrani v tom, abys taky "prispel svou troskou do mlyna" a v uploadovani pomohl. :acute:
Budu jen rad a budes vitan !!!!

Ver mi, ze ja osobne uploaduji nekdy i 2-3 hod. denne, kdy ostatni behaji za holkama ci jinde, pak sednou ke kompu a vse si pohodlne stahnou za par minut.
Taky mam rodinu a nepatrim uz zrovna mezi ty nejmladsi (spis uz jsem dedek).

Takze cekam na tvou pomoc.

Je jednoduche kritizovat.
(Navic hodit par vet do prekladace uz snad zvladne kazdy.)
Moderátor
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
14. 01. 2014 22:50

Re: popis aplikací, her atd.

Fórum možná zaniká, ale chybu bych neházel na majitele (i když by se mohl fóru více věnovat), spíše za to můžou samotní uživatelé. Když jsem se zde registroval, tak v té době (když jsme ujížděli na Java hrách) každý něco přidával, ať to byla ta skvělá hra, která právě vyšla nebo aplikace, kterou jsi musel mít! Nekoukalo se jestli jsi uploader nebo ne!
Pokud si ještě někdo pamatuje Bombera (pokud se nepletu, tak tady byl moderátor), on koupil i900.cz (omniaři určitě znají), udělal z něj perfektní fórum, přehledný, grafika byla luxusní (žádne se mu nevyrovnalo), ale bohužel jak rychle vzniklo, tak i zaniklo. Obsahově na tom bylo skvěle, protože příspěvky byly přidávany botem a to byla právě chyba, protože vše bylo kopírováno ze zahraničního fóra, kam asi i většina přešla. (ale kdyby nepřidal toho bota, tak by nepřibyl za měsíc ani jeden příspěvek ). Jen se koukněte jak to tady vypadá v sekci iOS... Já jsem taky toho názoru, že české fórum by mělo být česky, taky jsem ze začátku něco překládal, ale pak mě to omrzelo a raději zkopírují dva řádky z GP. (jen si to představte, narazím na nějakou zajímavou hru. Já si pro sebe stáhnu verzi, kterou potřebuji (PowerVR kdyby to někoho zajimalo), ale abych ji zde sdílel, musím stáhnout verzi pro mali, adreno a tegru, někdy to má i přes 5GB a většinou se to stahuje komickou rychlostí a pak se to musí vše uploadnout a vytvořit příspěvek. Neříkám, že je těžké přeložit ty dva řádky do češtiny (ale když už si dám tolik práce s tím vším, tak nechci strávit další čas překladem - aspoň nějakou práci uděláte)
Na závěr bych jen chtěl říct, nekritizujte ty (těch pár lidí), kteří zde něco přidávají, oni to nedělají pro sebe, ale pro Vás! Naopak jim buďte vděčni, protože jen díky nim toto fórum ještě "žije".
Moderátor
mijahany
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
17. 11. 2008 18:35
Odesláno:
03. 02. 2014 18:26

Re: popis aplikací, her atd.

Pamatuji na zmíněné fórum, kde jsem byl denně. Bohužel ani nevím proč ze dne na den zaniklo. Češtiny sice jsou, ale taky tam nic nového nepřibývá. :-(
Jinak nikdo tu nevdecny není,jen představa hned o co se jedná je prostě fajn pro více lidí.

Odesláno z mého LT25i pomocí Tapatalk
Mobil Čumil Plus
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
03. 02. 2014 19:14

Re: popis aplikací, her atd.

Take podle tech popisu vetsinou ani nevim, co ta aplikace dela. Kdyby se alespon nedavali linky na popis aplikace v google play do code, v Tapatalku to je problematicke kliknout na takovy link.
Mobil Profi User
mijahany
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
17. 11. 2008 18:35
Odesláno:
04. 02. 2014 06:24

Re: popis aplikací, her atd.

Přesně, taky mam problém v Tapatalk.

Odesláno z mého LT25i pomocí Tapatalk
Mobil Čumil Plus
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
05. 02. 2014 19:33

Re: popis aplikací, her atd.

ok, o tech lincich v code se premejsli ze by se zrusily :)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
29 příspěvků