R.I.P. starých nefunkčních věcí.
38 příspěvků
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
22. 01. 2009 16:16
4AllMobile RS Account pro uživatele se 100 a více příspevky
Vytvoril jsem pro "nase" forum premium ucet na rapidshare na 1měsíc

O co jde:
Na ucet muzete uploadovat veci co zde na foru jiz sou nebo co se teprve chystate pridat.To znamena nekdo kdo nema premium na rapidshare a uploaduje na jine servery muze pouzit tento ucet k tomu aby vytvoril mirror ke svemu postu,take muze vyuzit tento ucet ke stahovani veci zde na foru ktere jsou ulozene na serveru jiz zminovaneho rapidshare.Najdete nejaky link potrebujete ho stahnout,prihlasite se na tento premium ucet a pak uz jen bez problemu stahnete

Pravidla:
1)Pristup ziska jen ten co ma vic nez 100 prispevku zde na foru a to tak ze mi posleObrázek ja mu heslo a prihlasovaci jmeno poslu.Nebo muzete napsat sem do topicu a ja vam poslu heslo k 4allmobile uctu.Doufam ze vise zminovany lide si tyto veci nechaji pro sebe a nebudou je dale sirit.

2)ZAtim se muzou uploadovat jen:
Pocket PC-Programy
Pocket PC-Hry
Smartphone-Programy
Smartphone -HRY
Symbian 2nd-Hry
Symbian 2nd-Programy
Symbian 3rd-Hry
Symbian 3rd-Programy

3)Pri uploadu bude nazev hry popripade programu vypadat nasledovne:
PPConduitsPocketPlayerv4.0WM6

Pred nazev dejte jeste znacku o co se jedna at je v tom poradek,protoze to budu radit do prislusnych sekci to znamena:
PP-Znamena PocketPc Program
PH-Znamena PocketPC Hra
SP-Znamena Smartphone Program
SH-Znamena Smartphone Hra
SY2H-Znamena Symbian 2nd Hra
SY2P-Znamena Symbian 2nd Program
SY3P_Znamena Symbian 3nd Program
SY3H-Znamena Symbian 3nd Hra

Nazev
Verze
Pro jaky typ je urcena

Finalni podoba bude na serveru vypadat asi takhle:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/180060984/PP ConduitsPocketPlayerv 4.0 WM6.cab
Zde se muzete podivat co je na premium uctu zatim jsou tam jen veci ode mne co zde na foru jsou
Link:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/users/TXHTXL/
Heslo:

Kód: Vybrat vše

4allmobile
4)Muzete uploadovat soubory,a take pres ucet stahovat ale pozor stahovat jen zde z fora pokud uvidim ze z ip adresy bylo stazeno vice nez je zdravo jako ze si nekdo chtel stahnout film nebo hru pomoci tohoto acc okamzite menim heslo tim padem vsichni prijdou o pristup.Z toho vypliva ze tu bude na pouziti vyhradne na veci zde z fora a to soubory do 20MB to jsou v podstate vsechny hry i programy pro nase mobilni milacky chapejte pokud by vsichni stahly film asi by limit nestacil takze to zkusime takhle.
5)Ucet je zamknuty to znamena ze nemuzete veci ktere jsou na nem ulozeny mazat,to muzu jen ja takze pokud by nekdo dal spatny soubor nebo z jineho duvodu chtel soubor smazat musi kontaktovat mne
6)Pokud budeme chtit aby premium ucet vydrzel dyl je moznost ho prodlouzit za penize nebo pomoci bodu.Body se ziskavaji ze je soubor vetsi nez 5MB a stahne si ho free uzivatel to je nekdo kdo nema premium ucet.Kdyz to vezmu ciste teorticky kolik je zde lidi kdby kazdej pred koncem platnosti stahl jednou sobor jako freee uzivatel mohlo by razem byt na prodlouzeni.Stav bodu uvidite vsichni po prihlasen k uctu.

Pokud jste si vse peclive precetli jak by to melo vypadat a jake jsou pravidla nic uz vam nebrani v tom zacit pouzivat nas Premium ucet

TAk to je zatim asi vse uvidime mozna se jeste neco zmeni pokud mne neco napadne nebo pokud bude mit nekdo nejaky navrh

PLATNSOT RAPIDSHARE UCTU VYPRSI 21.2.2009

Podle mne nema cenu prodluzovat ucet nebo aspon ja osobne ho prodluzovat nebudu,pokud bude mit nekdo z tech co maji pristup zajem si ucet prodlouzit a nechat si muze mi naps
Naposledy upravil(a) Bombera dne 14. 02. 2009 16:36, celkem upraveno 8 x.
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Warrier
Mobil Extra User
Zařízení:
Xperia X10 mini
Příspěvky:
512
Registrován:
09. 10. 2008 14:44
Odesláno:
22. 01. 2009 21:33

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

mazec, rad bych necim prispel, nemam jeste 150 prisp. takze pockam :)
ohledne toho limitu: RS ma limity na pocet stazeni nebo na urcity pocet dni?
Slo by z tohoto uctu stahovat jine soubory, ktere uz tu nekdo na RS hodil?
Diky, napad je to skvely.
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
22. 01. 2009 21:42

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

Tak limit je ted na nove zalozenem uctu 3GB dene vzdy po pulnoci se obnovi dalsi 3GB a pokud se prihlasis muzes stahovat pres tento ucet jakykoliv linky co jsou na rapidu zde na foru bez cekani,bez placeni :wink:Ale:viz pravidlo 4)
Mobil Extra User
D.Haba
Veterán
Zařízení:
HTC One Silver
Příspěvky:
2452
Registrován:
24. 12. 2006 17:04
Odesláno:
23. 01. 2009 12:30

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

bezva napad. ale proc si tam jeste neudelal symbian ;)
Motorola d520>Nokia 5110>Siemens M55>Panasonic X700>Motorola MPx220>Nokia 6681>Nokia N93>HTC TyTN>HTC HD2>HTC EVO 3D>HTC One Silver

Vsechny moje 3D filmy pro HTC EVO 3D jsou konvertovane z FullHD 3D filmu.
Veterán
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
23. 01. 2009 18:09

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

Mas pravdu uplne jsem na symbian zapomnel a stydim se za to :oops: Napravil jsem to a uz to tam je :wink: Jinak pokud by mel jeste nekdo nejaky napad,pripominku nebo cokoliv jineho piste :wink:
Mobil Extra User
D.Haba
Veterán
Zařízení:
HTC One Silver
Příspěvky:
2452
Registrován:
24. 12. 2006 17:04
Odesláno:
23. 01. 2009 20:17

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

no uz je to lepsi. mas u me maly bezvyznamny plus :)
Motorola d520>Nokia 5110>Siemens M55>Panasonic X700>Motorola MPx220>Nokia 6681>Nokia N93>HTC TyTN>HTC HD2>HTC EVO 3D>HTC One Silver

Vsechny moje 3D filmy pro HTC EVO 3D jsou konvertovane z FullHD 3D filmu.
Veterán
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
23. 01. 2009 22:17

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

moc pěkný, nejsem sice boháč, ale kdyžtak pomůžu a zasponzoruju ti premium ACC ;)
Veterán
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
24. 01. 2009 14:34

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

Diky za nabidku uvidime jak se to osvedci zatim teda zajem moc neni spis vubec no.Tak nevim co by jeste chteli :D
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
24. 01. 2009 19:49

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

Mno napad je to dobrej. Ale tak nejak na nic. Radsi to uploadnu na Bagruj.cz aby ostatni uzivatele neplitvali free kredit na rapida. A na stahovani veci do PPC mi to taky nepomuze, protoze to si stahnu jako freeuser.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Warrier
Mobil Extra User
Zařízení:
Xperia X10 mini
Příspěvky:
512
Registrován:
09. 10. 2008 14:44
Odesláno:
24. 01. 2009 21:17

Re: 4allmobile Rapidshare Premium Account

no, tak to te nechapu. Na netu koluje spousta veci potrebnych k PPC, ktere se daji sehnat jen na RS. Nekterym lidem stahovat z SR jako freeuser nejde, tak pro ty se to hodi.
Mobil Extra User
38 příspěvků