R.I.P. starých nefunkčních věcí.
12 příspěvků

Novinky a změny na 4ALL MOBILE

R.I.P. starých nefunkčních věcí.

Co vás nejvíce potěšilo?

ŠKOPÍČEK ADMINEM
17
10%
MOBILNÍ VERZE FÓRA
28
17%
ZMĚNA OBRÁZKU U HODNOSTÍ
19
11%
RSS KANÁL
13
8%
MOŽNOST VLOŽENÍ VIDEA Z YOUTUBE
14
8%
ZMĚNA SMAJLÍKU
16
10%
RYCHLÁ ODPOVĚD NA PŘÍSPĚVEK
19
11%
FUNKCE "Vybrat vše"
15
9%
FUNKCE "Check download link"
16
10%
BBCODE V PM
9
5%
 
Celkem hlasů: 166
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
10. 02. 2010 21:52
Novinky a změny na 4ALL MOBILE
Za posledni dobu se zde na fóru událo spoustu změn, které myslím stojí za zmínku.


ŠKOPÍČEK ADMINEM
Toto byla zásadní zmena, při které byl skopix povíšen na hlavního admina.Díky tomu a také díky h4mankovi(nový majitel fóra), který nechává 4ALLTEAMU v těchto věcech volnou ruku, mohli nastat následující změny:

MOBILNÍ VERZE FÓRA
Byla spuštěna mobilní verze 4allmobile, pro ještě lepší a pohodlnější přístup z vašeho mobilního telefonu.

ZRUŠENA SEKCE PRO PSP
Tato sekce byla zrušena, poněvadž bylo rozhodnuto že jeji existence na fóru není nějak duležitá a prospěšná

ZMĚNA OBRÁZKU U HODNOSTÍ
Určitě jste si všimli, že ti co mají nějakou hodnost již nemají staré obrázky hodnosti ale jsou nahrazeny novými typy telefonu.Tyto zmeny se budou tykat i uzivatelu takže o nové hezčí hodnosti nepřijdete.

RSS KANÁL
4allmobile ma nyní konečně i svůj rss kanál, pomocí kterého můžete sledovat veškeré dění na fóru z první ruky a díky tomu vám již nic neunikne

MOŽNOST VLOŽENÍ VIDEA Z YOUTUBE
Nyní při postování hry či programu máte možnost vložit video přímo z youtube a to vložením linku mezi speciální kód.Tlačítko youtube je mezi ostaními kódy na které narazíte při postovani jako třeba CODE,URL atd

ZMĚNA SMAJLÍKU
Staří smajlíci byli smazány a nahrazeny novými animovanymi.Diky tomu je ještě jednodušší vyjádřit smysl vašeho příspěvku[ Pokud nějaký má :-) ]

RYCHLÁ ODPOVĚD NA PŘÍSPĚVEK
Pokud nyní chcete odpovědět na příspěvek, nemusíte otevírat další stránku pro odpověd.Formulář pro rychlou odpověd je vždy pod posledním příspěvkem a vy máte možnost okamžitě odpovědět .

FUNKCE "Vybrat vše" U CODE
Všechny linky či cokoliv co je v code nyní nemusíte složite označovat myši, stačí jen použit tlačítko "Vybrat vše" které vám vše označí.

FUNKCE "Check download link" U CODE
Toto tlačítko by mělo zkontrolovat jestli jsou všechny linky v code na serveru to znamená nejsou smazány.
POZOR:Zatim funguje jen u zahraničních serveru jako napr:rapidshare atd

MOŽNOST POUŽÍT BBCODE V PM
Při psaní soukromé zprávy můžete použit bbcode jako je

Kód: Vybrat vše

 [url] [img]

[b][color=#FFBF00]BRZY NOVÉ SOUTĚŽE[/color][/b]
Brzy se taky můžete těšit na soutěže o účty na různé servery (rapidshare.com atd)

[b]Za tyto zmeny můžete vděčit[/b] [b]4ALL[/b][b][color=#FFBF00]TEAMU[/color][/b] [b]který společnými silami změny vymyslel a zároveň je i zrealizoval.Tento seznam jen dokazuje, že forum se vydalo správnou cestou a že i nadále se bude snažit vám uživatelum poskytnout maxximum možností a inform[/b]ací.

Váš [b]4ALL[/b][b][color=#FFBF00]TEAM[/color][/b]
Naposledy upravil(a) Bombera dne 11. 02. 2010 20:04, celkem upraveno 6 x.
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
10. 02. 2010 22:08

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

Skoda se se v ankete neda zaskrtnout uplne vse :-) a taky tam chybi moznost ze me nejvice potesilo to ze je skopicek adminem a tak hezky se o forum stara a rozviji jej (Samozrejme v tom neni sam takze dik patri i ostatnim at jsem ferovej )
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
10. 02. 2010 22:12

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

No skopix v ankete byl jenze to uz bylo moc anketnich odpovedi tak snad mi to promine ze tam neni.A myslim ze moznost zvolit vse neni spatny napad :wink:
Edit: Tak jsem ho tam prece jen dal misto moznosti zruseni sekce PSP.Takze jsem zvedav :D
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
10. 02. 2010 23:22

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

ŠKOPÍČEK ADMINOM-To je u mna jednoznacne naj zmena.
Moderátor
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
11. 02. 2010 17:55

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

Pro me je to Rychla odpoved, protoze je to vazne rychly =)
Seriozne nejlepsi vec od vynalezeni krajeneho chleba (zmenil svet).
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
dataline
Mobil Extra User
Zařízení:
Xiaomi Poco F1
Příspěvky:
807
Registrován:
03. 02. 2009 18:44
Odesláno:
11. 02. 2010 19:56

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

kraaaaasna prace nemam co dodat proste jen tak dal
Jak šel čas:Siemens A25→Siemens C35i→Nokia 3310→Nokia 3510→Sony Ericsson W200→Sony Ericsson K750i→LG Optimus one (P500)-Android 2.3→Samsung GT-S5611→Nokia 701-Symbian Belle→Lenovo moto M-Android 6.0.
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
honefr
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
109
Registrován:
13. 01. 2009 15:20
Odesláno:
03. 03. 2010 13:48

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

Bombera píše:MOBILNÍ VERZE FÓRA
Byla spuštěna mobilní verze 4allmobile, pro ještě lepší a pohodlnější přístup z vašeho mobilního telefonu.
Dobrý nápad, ALE pokud jdu na 4allmobile.eu tak mi naběhne mobilní verze. OK, ALE nikde na nich nemůžu najít tlačítko pro přepnutí na normální verzi jelikož velmi rád na mém HD2 s gygantickým displejem prohlížím stránky v oreginálu a mrzí mě že nejde tá mobilní verze přepnout. Nebo jde? A uniká mi to?
Pokud to jde, moooc prosím o radu a pokud ne, mohli by jste to prosím vyřešit? Myslím že by se to hodilo :wink:

Jinak super změny, smajlíci jsou mooc pěkní, tyhle jsem ani ještě neviděl: :suicide: :tomato: ale ze všeho nejvíc mě potěšilo RSS. Hned si jdu Váš kanál přidat do mobilu :good
Obrázek
HTC Desire HD
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
03. 03. 2010 14:47

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

Mobilni verze nejde zmenit na klasickou a to diky tomu ze pri prichodu z mobilu se automaticky nastavi na mobilni skin je to tzv:autodetekce.Urcite to do budoucna pujde nejak vyresit ale zatim to bohuzel nejde
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
honefr
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
109
Registrován:
13. 01. 2009 15:20
Odesláno:
03. 03. 2010 15:42

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

Tak to je škoda, protože mě to poslední dobou ordrazuje navštěvovat tohle forum z mobilu i přesto že ho mám tak rád. :(
Už se těším až to půjde přepnout :good
Obrázek
HTC Desire HD
Mobil Guru
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
03. 03. 2010 15:51

Re: Novinky a změny na 4ALL MOBILE

Bombera píše:Mobilni verze nejde zmenit na klasickou a to diky tomu ze pri prichodu z mobilu se automaticky nastavi na mobilni skin je to tzv:autodetekce.Urcite to do budoucna pujde nejak vyresit ale zatim to bohuzel nejde

To bych malinko oponoval :) jelikoz mozna na ,,hloupich telefonech" a tech s WM to nejde (stejne tak asi Iphone), ale pokud ste vlastniky telefonu s OS AndroD staci si v nastaveni zmenit ,,agenta" z Android na Desktop a 4all se nacita jako kdyz jste na PC :))
Nejsem si jist jestli to umi i zakladni Brovser ale Dolphin Browser na 100% (A myslim ze dolphin je stejne povinost pouzivat jelikoz nema konkurenci )
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
12 příspěvků