R.I.P. starých nefunkčních věcí.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Nokia N97 mini, téma zablokované buzarantmi

R.I.P. starých nefunkčních věcí.
Gandy33
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
nokia N97 mini
Příspěvky:
2
Registrován:
16. 01. 2013 15:11
Odesláno:
19. 01. 2013 20:21
Nokia N97 mini, téma zablokované buzarantmi

Tak teda. Ak sa sem prihlasim ako nejaka sex bomba, a nie ako nejaky muzsky, ktory ma problem, pomozete mi, alebo sa budete aj nadalej zabavat??
safra drat, som zaplatil za registraciu, a potrebujem pomoc. co je ale pomoc??? Vysmech nejakych chytrolinov.. Miesto toho, aby sme skusili nejake riesenie, tak ma hodite do kosa.. Chlapy, to nemate hanbu na ksichte?? A vy si hvorite spravca?? Ved je to na ostudu.
Preboha, kam sme sa to dopracovali, ak mi spravca zamkne tema, a ja sa nedozviem nic.. To naozaj dokazes pomoct iba tomu, do koho si mozes zasunut curaka?? Vzbud sa uz konecne!!! Tu Ti ludia platia poplatky za registracie, aby zdielali nieco, a nie aby boli vyhodeny i z vysmechom!!!!!!! Tak mi laskavo obnov tema, a pomoz mi tak, ako si ma vystrnadil, bez pomoci i z vysmechom...
V D A K A ....
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
19. 01. 2013 20:52

Re: Nokia N97 mini, téma zablokované buzarantmi

nepises dobre ani v slovencine, ani v cestine, to je asi jedine na com sa zabavam, nie na tvojom probleme.
len pre tvoju informaciu, z tvojho poplatku za registraciu ja nemam nic. Robim tu dobrovolne. Nemienim vsak riesit tvoj problem, kedze je rovnaky ako vela dalsich ktore sme tu uz niekolko krat vyriesili. Zaplatil si si za to, ze tu riesenie NAJDES, nie ze Ti ho znovu dame na podnose. Hladaj.
moje odpovede na rovnaky problem by si nasiel aj na inych, slovenskych forach kde posobim, a to zadarmo. Konaj s rozumom, hladaj a neurazaj nas. Vela stastia.
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
2 příspěvky •Stránka 1 z 1