R.I.P. starých nefunkčních věcí.
31 příspěvků
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
08. 01. 2008 18:36
Nova pravidla pro staff 4ALLMobile Warez Fora
Vítej na mém příspěvku, kterým se teď budeš i TY řídit.

Pár informací proč se tak bude dít:
- geometrické vzrůstání návštevnosti, poslední dobou těsně pod 4000 UIP denně
- vzrůstající nátlak ze strany konkurenčních fór
- jeden o druhém v Teamu nevíme co dělá (hlavně tedy já o svých lidech z teamu :) )
- a v neposlední řadě také to, že se musíme začít úbírat dalším a jiným směrem - musíme se pohnout na další Level :wink:

O co půjde:
- budeme se v určitých termínech setkávat na nějakém komuikačním kanále nejlépe IRC
- navrhoval bych sraz každých 14 dní - nejlépe někdy navečer klidně i o výkendu - kromě čtvrtku můžu kdykoliv

Postihy za nedodržení:
- na prvním srazu budou VŠICHNI bez vyjímek
- na dalších srazek to bude takto:
- pokud se DEN dopředu omluvíte tzn. 24 hodin dopředu tak to příjmu a bude vše v pořásku pokud to ovšem nebude každý sraz
- pokud se neomluvíte dávám vám upozornění, za tři neupozornění opuštění STAFF teamu 4ALL Mobile Taamu

Co bude na programu aneb průběh ve zkratce:
- první bod bude shrnutí minulého období tzn. 14 dní zpátky
- další bod bude řešení problémů v uplynulém období a postupné vyjadřování celého staffu k problému
- a hlavním bodem řešení bude právě ubírání fóra včetně řešení jak a kterým směrem se posunout
- a poté se budou řešit Vaše támata - připomínky pro nás adminy co by se mělo změnit

Co tedy po vás chci?:
- zde se dohodneme na jakém principu tedy budeme komunikovat
- nechci E-mail, Forum, ICQ a podobné technologie chci místnost a LIVE chat
- poté se vždy, všem rozešle místo konání a kde se můžete připojit


Pokud máte nějaké výhrady tak se ozvěte sem. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. :!: :!: :!:

Edit: jeste chci vedet zda se toho budeme ucastnit jen Admini a Moderatori nebo zda prizvat i uploadery a Helpery...
Veterán
Uživatelský avatar
®ED SK!NS
Veterán
Zařízení:
HTC Sensation
Příspěvky:
408
Registrován:
24. 12. 2006 15:47
Odesláno:
08. 01. 2008 22:00

Chci videt jak Ti tohle dlouho vydrzí?! :shock: A postihovat nekoho za neucast mi prijde dost ujety,kdyz beres v potaz to ze tu jsme vlastne vsichni dobrovolně! :wink: ....Jsi Admin a mel by jsi sam vedet co je pro forum nejlepsí a podle toho i sam jednat,zacal bych zmenou toho silenyho vzhledu co je ted :evil: ...
Obrázek

Tablet: Onda VX610W
Veterán
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
08. 01. 2008 22:05

to je presne ono vzhled uz se resil ten neres. A to ze jsem admin neznamena ze vim jakou cestou jit.

A postihovani si mylsim ze je ejdinej duvod jak nekoho k necemu donutit.
Veterán
Uživatelský avatar
FullSoft
Veterán
Příspěvky:
2813
Registrován:
24. 12. 2006 23:13
Odesláno:
08. 01. 2008 22:08

Koukám, že se nikdo k žádné řádné odezvě nemá (nějaké řešení vzhledu a podobně nepovažuji za diskuzi) a všichni čekají, kdo se ozve první a jak bude reagovat, takže jako v mnoha případech beru na sebe tuto úlohu já :wink:

Nejsem proti nějakým těm diskuzím, kde se proberou návrhy na další možnosti rozvoje fóra, vyhodnotí se dosavadní činnost a další události okolo 4allmobile. S tím naopak mohu jen souhlasit a navrhuji nějakou formu, jako kdysi byl chat tady na fóru, kam by ovšem měli přístup jen členové 4ALL Mobile TEAMU. Samozřejmě plně souhlasím s tím, aby do této diskuze byli přizváni i Uploadeři a Helpeři, kteří se na chodu fóra podílejí mnohdy nemalou částí (viz aktivita TnT84).

A pak je je zde další věc, ve ktreré s R4ms3Sem nemohu nejen souhlasit, ale jsem zásadně proti:
- jeden o druhém v Teamu nevíme co dělá (hlavně tedy já o svých lidech z teamu :) )
Pokud se aktivity jednotlivých členů nejen TEAMU, ale celého fóra, nedotýkají 4allmobile, nemá do nich nikdo co kecat a co komentovat. Ano, založil jsem si vlastní fórum a pomáhám při utváření dalšího s D.Habou, ale jak říkám, to jsou naše soukromé aktivity a nebudu se tady za nic omlouvat, ani se z ničeho zpovídat. Pokud tady bude každý třeba i stý uživatel dělat tolik, co dělám já (průměrně 200 postů měsíčně - a to nepočítám ty, které opravím, těch je minimálně 3x tolik), tak to tu bude o minimálně 50% lepší a atraktivnější. A pokud se nikomu nebudou nejen mé, ale jakékoli uživatelské, soukromé aktivity líbit, ať si trhne nohou a jsem zásadně proti tomu, aby se to tu řešilo a probíralo, nebo o tom nějak diskutovalo.

Ano, R4mseSi, založil jsi fórum, které se začíná dostávat konečně na výsluní (a já ti to přeji), ale upřímně řečeno - kolik jsi toho v poslední době přispěl ty :?: :?: :?: A kde by toto fórum bylo bez těch, co sem píšou, řeší problémy ostatních a podobně :?: :?: :?: Nebýt mě, D.Haby, moneytoo, TnT84 a dalších pár lidí, mohl by jsi to tu zabalit... Už si konečně uvědom, že 90% příspěvků zde tvoří dotazy na problémy a žádosti o reupload.... Nechci ti nijak sahat do svědomí, ale na ty, kteří tobě tohle fórum dělají, mysli především :!: :!: :!:
| Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB | Samsung Galaxy A9 Duos (2018) | LG G3 3/32 GB | Epad Chuwi Hi8 Pro Dualboot (Android 5 / Windows 10) | Mio C720 | Mio H610 | Prestigio Geovision 4500TMC |
Veterán
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
08. 01. 2008 22:24

helpery bych pozval.... uploadery to necham na tobe.....
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Uživatelský avatar
®ED SK!NS
Veterán
Zařízení:
HTC Sensation
Příspěvky:
408
Registrován:
24. 12. 2006 15:47
Odesláno:
08. 01. 2008 22:35

Ano, R4mseSi, založil jsi fórum, které se začíná dostávat konečně na výsluní (a já ti to přeji), ale upřímně řečeno - kolik jsi toho v poslední době přispěl ty Question Question Question A kde by toto fórum bylo bez těch, co sem píšou, řeší problémy ostatních a podobně Question Question Question Nebýt mě, D.Haby, moneytoo, TnT84 a dalších pár lidí, mohl by jsi to tu zabalit... Už si konečně uvědom, že 90% příspěvků zde tvoří dotazy na problémy a žádosti o reupload.... Nechci ti nijak sahat do svědomí, ale na ty, kteří tobě tohle fórum dělají, mysli především Exclamation Exclamation Exclamation
Jako s tímhle se nedá nic jinýho nez souhlasit!!!
Ramsesy ty uz se pomalu chovas jak ten prastenej ivanhoe z mobil warezu,jak jsme tam vsichni dostali BAN vcetne mirageho jenom kvuli tomu,ze jsi si sam jinde zalozil forum a mi Ti s tím pomáhali,pritom jsem vlastne nevinne prisel o funkci moderatora i tam,chlape prober se uz clovece??! :arrow: :wink: Ty si vubec nevazis tech lidí co za tímto forem stojí a co pro nej delají,aspon to teda na me podle toho co tu pises pusobí :? Me uz nastvalo tenkrat i to jak se nepovedl ten presun,mel jsem tam spousty prispevku a popravde receno jsem uz nejak opet od zacatku nechtel byt tak aktivní jak jsem pred tím byval,no a potom me uz totalne dorazil tento vzhled,kterej je fakt silenej a nedovedu si predstavit kdybych tu na foru musel stravit vic jak 30 minut denně,uplne me z toho bolí oči,ale fakt! :? ....
Obrázek

Tablet: Onda VX610W
Veterán
Sir_Joker
exMód
Zařízení:
LG G3 +62Gb MicroSD (class10)
Příspěvky:
919
Registrován:
29. 08. 2007 13:36
Odesláno:
08. 01. 2008 23:11

suhlasim s nazorom FullSofta
Robil som čo sa dalo. Menej sa už nedalo...POVINNE VYPLNENIE TYPU TELEFONU V PROFILE!
ObrázekObrázek
exMód
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
09. 01. 2008 08:10

takze nebudu tady probirat kazdej prispevek od vas jednotlive.

Vim ze uz nepridavam uz premyslim o tom ze zacnu neco davat a zacnu uploadovat, mam to v praci uz volnejsi a uz to co potrebuji tak nejak umim.

A proto chci presne tyto veci resit na srazech kde se tohle probere.

Zacnu pridavat to Vam slibuji ale az p otom co doresime nejake veci, jakym smerem se ubirat.

JINAK TO ALL VÁŽÍM SI TOHO CO DĚLÁTE, VÁŽÍM SI TOHO ŽE JSTE ZDE NA FORU A NIKDE A NIKOMU JSEM NEPSAL ŽE JE TO JINAK. MOC SI VÁŽÍM HLAVNĚ FULLSOFTA A TO UŽ JSEM MU ŘEKL SNAD 100X A PROBLEM OHLEDNĚ VAŠEHO ZALOŽENÉHO FORA JE TEN SAMEJ A POŘAD SAMEJ NAZOR CO JSEM MĚL NA ZALOŽENE FORUM FULLSOFTA. TO ŽE O TOM ČLOVĚK NEMÁ PÁRU A CHCI VĚDĚT CO DĚLÁTE NE PROTO ABYCH VAS ZA TO MRDAL ALE ZA TO ŽE BYCH VÁM RÁD POMOHL JAKO JSTE VY POMOHLI MĚ. FULLSOFTOVI UŽ JSEM TO NAVRJNUL ZDA BY NECHTĚL REKLAMU U MĚ NA FORU A TO SAME MŮŽU UDĚŠLAT I D.HABOVI.

TÍM KONČIM TUTO SMĚŠNOU OT DISKUZI A ZAČÍNÁME ŘEŠIT NA ČEM SE POTKÁME. A KDY,
Veterán
Uživatelský avatar
®ED SK!NS
Veterán
Zařízení:
HTC Sensation
Příspěvky:
408
Registrován:
24. 12. 2006 15:47
Odesláno:
09. 01. 2008 10:52

Je vidět,že jsi stejně nic nepochopil,když považuješ tuhle dosavadní diskuzi za směšnou a dokonce OT! :? Fakt Te nekdy nechápu?!Máš asi příliš velké EGO?!A na to se většinou doplácí :wink: ...
Obrázek

Tablet: Onda VX610W
Veterán
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
09. 01. 2008 11:51

achjo rede tohle muzu pak poslouchat celej vecer ale ted se chci vratit zpek k diskuzi na kterou to smerovalo na to abychom se domluvily kde tedy a kdy.

A tvoje prispevky typu "zmenit vzhled" "boli me oci" "takhle to dal nejde"

to je des a nejsem zadny egoista uz to rikam po nekolikaty ze si vas vazim. A nechapu proc na me takhle utocite.

Jde videt ze zrovna ty nechapes o cem tenhle prispevek je. :wink: :-(

A chci aby jsme se jako dospeli domluvily na podstatnych vecech.

To chci po vas tak moc nebo co? Pokud ano tak tenhle topic smazte a kaslem na to.
Veterán
31 příspěvků