Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

PALMPC.CZ

Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
k_pech
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
18. 12. 2008 17:41
Odesláno:
26. 12. 2008 17:40
PALMPC.CZ
Mate nejake zkusenosti s timto obchodem?
Zaplatil jsem za zbozi co je dle jejich stranek online, ale po trech nedelich a nekolika urgencich zbozi nedorazilo, pry na nej stale cekaj. Proto mne prekvapuje, ze ho stale maji mezi zbozim skladem. tak jestli ma vubec cenu jeste na zbozi cekat, nebo je palmpc.cz neferovy obchod /nechci primo napsat zlodejsky- treba je to jen ma blba zkusenost/.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
26. 12. 2008 20:25

Re: PALMPC.CZ

kupoval jsem od nich věci pro jabko a bezproblémů :)
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
grindcore
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC TyTN II
Příspěvky:
3
Registrován:
15. 12. 2008 23:52
Odesláno:
26. 12. 2008 21:21

Re: PALMPC.CZ

já bohužel špatné zkušenosti :? věci co mají skladem,tak vůbec nemají - píšou,že jsou to testovací mašiny a přitom je to obyčejný bazar - naslibovali jako bonus za zdržení a jiné problémy, FOLIE na displej zdarma a stejně nic nepřišlo - první PDA mi od nich přišlo umaštené-smradlavé a zajebané programy (prej testovací mašina na výstavy) že než jsem ho rozjel,tak musel přijít na řadu hard reset - kámo,radím ti,nakupuj jinde :?
Mobil Čumil Plus
obcan
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galagy S i9000
Příspěvky:
1
Registrován:
23. 06. 2011 11:50
Odesláno:
23. 06. 2011 11:52

Re: PALMPC.CZ

Pozor! Tato firma je podvodna!!! Svoji provozovnu kterou firma uvadi (na adrese:
Makovskeho 1392/2b, Praha 17) vubec nema a to dokonce ani kancelar. Na tuto adresu si pouze nachava zasilat postu od pripadnych podvedenych zakazniku. Tuto postu jak sem udajne chodi obcas vybirat neznama osoba (jak jsem se dozvedel po ziskani telefonu na uplne jinou firmu sidlici v teto budove).
Telefon firma Palm Mobile Consulting neuvadi a ten co v korespondenci a emailech uvadi je telefon na Ceskou Postu (cimze vytvari dojem ze firma poskytuje vsechny detaily a ze je seriozni.

Druha fiktivni adresa teto firmy je P.O.Box v Pelhrimove. Neni tedy mozne vypatrat ani kontakt na firmu a ani adresu firmy.

Od teto firmy jsem koupil velice drahou znackovou nabijecku pro PDA (za necelich 1000Kc) a nechal si ji poslat na dobirku. Po otevreni baliku jsem k nemilemu prekvapeni, zjistil ze balik onu znackovou nabijecku neobsahuje pouze nejaky Cinsky nefunkcni vyrobek na kterem byly jasne znamky znacneho pouzivani (a to muselo byt po dobu nekolika let) nebot se jiz davno nevyrabela.
Pokousel jsem se tedy kontaktovat firmu emailem nebot to byl, k memu dalsimu nemilemu zjisteni, jediny zpusob jak dat firme o sve nespokojenosti vedet.

Firma omitla nest jakou koliv zodpovednost coz mne prinutilo smerovat me dalsi akce prez pravnika. Zhruba po necelich dvou mesicich dopisovani si mi firma vratila cast penez (ne vsechny).

Chtel bych touto cestou varovat vsechny kteri hodlaji sluzeb teto firmy vyuzit aby byly velice opatrni a aby si jakoukoliv internetovou firmu nejprve proverily (jestli ma opravdu provozovnu, svuj vlastni telefon na pevnou linku a korektni adresu.)
Mobil Čumil Plus
4 příspěvky •Stránka 1 z 1