Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
6 příspěvků •Stránka 1 z 1

hry do samsung

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
martanas13
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
16. 09. 2008 18:53
Odesláno:
07. 02. 2009 19:23
hry do samsung
čuste potřebuju help se hrama do samsungu respektivě s jimmem njakým způsobem je dostamu do mobilu jde to poslat z jiného mobilu přez bluetoth?? pls poradte co s tímm
Mobil Čumil Plus
mirek22
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy note 3
Příspěvky:
268
Registrován:
09. 09. 2008 19:22
Odesláno:
09. 02. 2009 19:03

Re: hry do samsung

Čaute
Taky bych potřeboval hry do Samsung D880 nebo unlock kod na hru do toho Samsungu Asphalt 2 Děkují

Samsung Note 3, Samsung S9 plus
Mobil Profi User
mirek22
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy note 3
Příspěvky:
268
Registrován:
09. 09. 2008 19:22
Odesláno:
26. 09. 2009 00:44

Re: hry do samsung

Ahoj all
Nevíte někdo kde stáhnu java hry do Samsung E250 a Samsung D880
Děkuji moc za rady

Samsung Note 3, Samsung S9 plus
Mobil Profi User
mirek22
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy note 3
Příspěvky:
268
Registrován:
09. 09. 2008 19:22
Odesláno:
10. 10. 2009 09:44

Re: hry do samsung

Prosím
poraďte kde stáhnu hry do Samsungu E250 a D880
Děkuji moc

Samsung Note 3, Samsung S9 plus
Mobil Profi User
linky
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
22. 10. 2009 18:44
Odesláno:
22. 10. 2009 19:21

Re: hry do samsung

No, takže základní instruktáž:
Tyhle Samsungy (já mám D900i) Javu uměj, ale výrobce ji pravděpodobně nějak bloknul, aby ste jí mohli stahovat jen z wapu.

Ale de to vojebat.
Co k tomu:
1) je potřeba datovej kabel
2) je potřeba program PPPgate (používá se pro palmový PDA), při instalaci nastavit "USE USB IN EXCLUSIVE MODE"
3) je potřeba program JADmaker (pro to aby fungoval je potřeba .NET) - telefon umí jen JAD a ne JAR (ale mám dojem že pro to abyste to do telefonu dostali je třeba mít obojí)
4) je potřeba program JavaUploader
5) jsou potřeba servisní kódy(nebo nevim jestli servisní, ale jentak někde nejdou najít)

Jak na to:
1) nainstalovat ovladače ke kabelu
2) připojit telefon a nechat Windows aby si ho nainstalovali (až to bude tak potom kabel zatím ještě odpojte)
3) instalovat PPPgate - v instalaci nastavit "USE USB IN EXCLUSIVE MOD" - jinak je to program pro PDA, takže semtam něco mele :-D ale stačí to ignorovat a zrušit a jede dál
4) můžete si PPPgate i regnout, číslo jsem přibalil, ale není to nutný
5) vyberte si aplikaci nebo hru co tam chcete
6) spusťte JADmaker - ručně do něj přetáhněte soubor JAR a program vygeneruje do stejnýho místa soubor JAD
7) teď si vemte mobil, vypněte ho a pak ho znova zapněte a připojte ho kabelem k PC (třeba to nebude nutný, ale u mojí D900i to nutný je, protože to musim tahat po jedný aplikaci (do Java Uploaderu dávejte jen jednu aplikaci) a pak telefon znova vypnout a zapnout, jinak se při stahování další aplikace z kabelu resetne)
8) spusťte PPPgate(poběží dole v trayi) - klikněte na ikonu pravým čudlem a běžte do Settings, kde přejděte do záložky Bluetooth/serial, kde označte ten COM, který ve sloupci Device končí na ss_mdm0 (ale může to bejt asi pojmenovaný i jinak - prostě to nekončí ani na serial0 ani na serial1 :D a pak ok
9) znova klikněte na ikonu PPP v trayi a dejte "Activate PPP" - pro kontrolu když na tu ikonku v trayi najedete, tak by měla vyskočit bublina kde by se mělo napsat "1 device connected" pokud ano, pokračujte dál podle návodu, pokud ne, zkuste PPP vypnout, odpojit kabel, znova připojit kabel a znova zapnout PPP
10) Až se vám to povede, pusťte Java Uploader, kde klikněte na Add a najděte vygenerovaný JAD
11) na telefonu namačkejte tenhle kód " *#52828378# " a přejděte do OTA type setting, kde nastavte Serial bearer OTA, dejte zvolit a pak z menu zmizte
12) dále namačkejte kód " #*5737425#, pak vyberte PPP UP, kde pak vyberte USB, zase nastavení uložte, potom spusťte sériové stahování a java aplikace se stáhne do telefonu do světa java. Nejsem schopnej říct obecně, která java pude a která ne - je to podle verze JARU, podle toho, pro jakou značku mobilu je napsanej. Jo a málem bych zapomněl - pokud máte na stylu vytáčení tu tužku, co píše čísla namísto klasickýho, budete možná mít problém s kódama protože budou blbě fungovat anebo vůbec, takže radši vyměňte aspoň na dobu co budete hry nahrávat styl za ten obyčejnej
A nezapomeňte telefon před nahráváním další hry nebo aplikace vypnout a zapnout (až ho budete vypínat tak odpojte i datovej kabel)
Jo a jinak možná vás bude otravovat firewall, takže ho radši vypněte.

Potřebnej vercajk visí tady:

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/55373/Vercajk.rar_1.05MB.html
nebo

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/2872276/vercajk.rar
jinak sem asi tejden zpátky vytvoříl all-in-one aplikaci, která obsahuje vše potřebné pro upload javy do D900i

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/90473/Samsung_D900i_AIO.exe_26.05MB.html
Jinak ještě existuje jeden kód, kterej mi nefungoval - je to " #*536963# "
Mobil Čumil Plus
Angel636
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
03. 01. 2010 14:27
Odesláno:
03. 01. 2010 15:16

Re: hry do samsung

Ahoj, mam Smasung GTS5320 a nejde mi tam java, zkoušel jsem spoustu těch vytáčecích kódů a žádný mi nefunguje(neukáže se mi žádná nabídka.
Dělal jsem všechno podle návodu zde, ale PPP mi nenapíše, že našlo zařízení a ty kódy (potom v postupu) mi také nic nezobrazí, můžete mi prosím ještě poradit co bych mohl ještě zkusit'? =(
Díky :cry:
Mobil Čumil Plus
6 příspěvků •Stránka 1 z 1