Tapety, témata a spousta dalšího.
Tapety, témata a spousta dalšího.
pavel83
Mobil Guru
Zařízení:
qvítek 8310
Příspěvky:
112
Registrován:
23. 12. 2006 11:56
Odesláno:
08. 02. 2007 16:25
LETECKE MAPY CELÁ ČR
Letecké a normální mapy zkalibrované pro Oziho.
Pokud nemáte PPC na kterém funguje ozi tak stačí odněkud stáhnout oziho do PC, a tam jde mapa převést na bitmapu tu pak dále můžete zpracovat pro gpsdash2...
blloc89
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy mini GT-S5570 FW 2.3.6
Příspěvky:
174
Registrován:
01. 01. 2007 23:45
Odesláno:
12. 02. 2007 18:00
pavel83
Mobil Guru
Zařízení:
qvítek 8310
Příspěvky:
112
Registrován:
23. 12. 2006 11:56
Odesláno:
12. 02. 2007 18:51
Normální mapy a foto mapy, podobné jak na mapy.cz Jen je to formát pro Ozziexplorer tak to pro gpsdash musíš upravit.
HTC Cruise, 8GB karta
blloc89
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy mini GT-S5570 FW 2.3.6
Příspěvky:
174
Registrován:
01. 01. 2007 23:45
Odesláno:
13. 02. 2007 13:39
swommer
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
mpx220
Příspěvky:
16
Registrován:
24. 12. 2006 13:10
Odesláno:
15. 02. 2007 04:25
Mne se osvedcili ty 1:25000. Jsou perfektne zkalibrovany(sedi dokonale) a jsou podrobnejsi. Bohuzel kazdou mapu musim rozdelit na vic casti, nebot celou mapu GPSdasch manager nedokaze zkonvertovat.->musim pak kalibrovat rucne. V jenom okne mam pusteny OZIexplorer, odkud beru souradnice a v druhem GPSdasch, kam ty souradnice zadavam...
Flyjo
Mobil Profi User
Zařízení:
Wildfire
Příspěvky:
409
Registrován:
25. 12. 2006 10:41
Odesláno:
15. 02. 2007 07:58
Takové info pro konverzi: GPSdash má max velikost mapy 9000x9000 bodů
swommer
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
mpx220
Příspěvky:
16
Registrován:
24. 12. 2006 13:10
Odesláno:
17. 02. 2007 23:53
Nevim, ale ani tech 9000x9000 mi to nechtelo vzit. Mozna to bylo i mym PC(800Mhz,256MB RAM). Snazim se vzdy vejit do (+/-) 8000x8000, pak je to bezproblemu. Jinak jsem si ted oblibil 3DOZIexplorer, do ktereho vlozim zaznam trasy z GPSdasch a program mi po chvilce vykresli peknou 3D mapu se zakreslenou trasou. Idealni pro toho, kdo si dela reporty z vyletu...
P.S. Nemate nekdo turisticke mapy Italie(alpy). Konkretne schanim oblast Brunecku (severni Dolomiti)?
taposek
Mobil Guru
Příspěvky:
102
Registrován:
03. 01. 2007 09:56
Odesláno:
11. 04. 2007 17:11
Mne se osvedcili ty 1:25000. Jsou perfektne zkalibrovany(sedi dokonale) a jsou podrobnejsi. Bohuzel kazdou mapu musim rozdelit na vic casti..
Muzes trosku popsat, jak mapy rozdelujes (progam,strucny navod),diky.
Motorola MPx220(f1.49),BT-338, iPaq614c,8GB