Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Aplikace na Appstore-potřebuju ,,parťáka,,

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
bugi007
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Desire, Iphone 4
Příspěvky:
2
Registrován:
17. 10. 2011 13:12
Odesláno:
17. 10. 2011 13:18
Aplikace na Appstore-potřebuju ,,parťáka,,
Zdar lidi, jsem tady novej.. Už roky mám takovej nápad udělat aplikaci na Android market a na Appstore. Spíš tedy na ten. Jelikož neumím v žádném užitečném jazyku, kromě 39 lettého Pascala :D
tak jsem Vás chtěl poprosit kdo by se mnou do toho šel.. Mám jeden užasný projekt :D Pokud by do toho někdo se mnou šel, tak by musel tu aplikaci naprogramovat :D Já bych sehnal všechny data, informace, fotky atd. Omlouvám se, že nejsem přesnější, ale projekt tady veřejně neřeknu, pouze pokud někdo bude mít zájem a napíše mi :D email: ondra.baumgartner@seznam.cz
Nebo PM. Lidi pojďte!! :D Až to bude hotové, tak to dám na Appstore, zaplatím poplatek a uvidíme, jestli nám to schválí. Já myslím, že jo :D Nejedná se o hru, pouze o aplikaci. Tak prosím pomocte. Bugi007 :D
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Warrier
Mobil Extra User
Zařízení:
Xperia X10 mini
Příspěvky:
512
Registrován:
09. 10. 2008 14:44
Odesláno:
17. 10. 2011 14:59

Re: Aplikace na Appstore-potřebuju ,,parťáka,,

Nic proti, ale alespon oblast, ceho se to tyka by bylo fajn sdelit. Myslim, ze by se naslo vice potencialnich zajemcu...
Mobil Extra User
bugi007
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Desire, Iphone 4
Příspěvky:
2
Registrován:
17. 10. 2011 13:12
Odesláno:
17. 10. 2011 16:20

Re: Aplikace na Appstore-potřebuju ,,parťáka,,

Jedna se o app, která čte rss kanály ze stránky, kde je zpravodajství z hor. Bude se jmenovat český hory a bude oznamovat kolik je sněhu ve střediscích atd. Počasí.. bude i v aj a nj. Omlouvám se asi Jsem to měl napsat.. :D
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1