Všeobecný pokec tykající se iPhone :)
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Gangstar: West Coast Hustle

Všeobecný pokec tykající se iPhone :)
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
22. 07. 2009 21:22
Gangstar: West Coast Hustle
Gangstar: West Coast Hustle
Gameloft prichádza s Gangstar: West Coast Hustle ktorý by mal zažiť debud ku koncu tohto leta.Vypadá to že to bude jedena z najlepších Gameloft hier pre iPhone (môže sa o tento titul pobiť s takou hrou ako Assassins creed).Otvorený svet - akčná hra ,ktorá sa zjavne podobá na hru od Rockstar a to GTA.

Obrázek

Gangster nás zavedie do fiktívneho Los Angeles v ktorom Gameloft sľubuje ,že bude všetko 3D. V ďaka OPEN WORLD nielen že budete musieť plniť desiatky misií s gangmi ,ale budete môcť robiť v meste čo budete chcieť - vraždiť , okrádať , kradnúť autá , všetko čo hráč očakáva od príbehu zločinca.Konečným cieľom je teda zhromaždiť dostatok bohatstva prostredníctvom trestných činností.
Ovládanie postavy bude asi také ako u Assassins creed alebo Hero of Sparta , ale pri riadení auta alebo bicykla budete používať volant a pedále.


Obrázek

Ako sme zvyknutý na rozhlasové stanice u GTA tak ani v hre Gangstar to nebude inak.Kým Gangstar značka bola pôvodne hra na mobilné telefóny, West Coast Hustle je originál úsilie pre iPhone. Gameloft zatiaľ neoznámil cenu.

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=L4gx1R9_tcc&eurl=http%3A%2F%2Ftoucharcade.com%2F&feature=player_embedded
Co si o to myslíte, když to bued opravdu takové, tak snad nej hra na iPhone ? Už ať to je v AppStore (a tady) :)

iPhone.cz
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
22. 07. 2009 22:15

Re: Gangstar: West Coast Hustle

No vyzera to fakt zaujimavo :)
Moderátor
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
22. 07. 2009 22:24

Re: Gangstar: West Coast Hustle

Nej hra je pro každého asi jiná, ale tohle fps od Gameloftu bude bezesporu velmi kvalitním počinem.
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Thompson
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Desire, ROOT
Příspěvky:
258
Registrován:
09. 02. 2008 15:52
Odesláno:
16. 08. 2009 18:45

Re: Gangstar: West Coast Hustle

Strašně se těším, až to vydají :)
Vytváření certifikátů na Nokie!
SE: Flashing, Hacking, Modding, Unlocking!
iPhone: Modding, Jailbreaking, Flashing!
Android: Rooting, flashing, customizing!
Pomohl jsem ti?Poděkuj mi-Obrázek
Mobil Profi User
4 příspěvky •Stránka 1 z 1