Všeobecný pokec tykající se iPhone :)
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Benchmark: iPhone 4S vs. konkurence

Všeobecný pokec tykající se iPhone :)
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
12. 10. 2011 08:27
Benchmark: iPhone 4S vs. konkurence
Neni som zastanca vojen medzi OS ale toto vlakno si neodpustim.Tu je vcelku pekny prehlad benchmarktov iP4S oproti konkurencii.Stale sledujem novinky o Androide a iOS a niekedy mi pride az smiesne reakcie niektorych Androidakov ktory si myslia ze vsetko je lepsie ako iP.Naposledy ked davaly na svojej stranke HW porovnanie iP4S vs Galaxy S2 a este nieco ale to uz si nepametam.Tak to boly naozaj komentare typu: SGS2 ma lepsie vsetko,CPU,GPU,Displej atd.,iP4S je shit a podobne trapne komentare.Vcera som objavil tieto benchmarkty v Android komunite a ziadne komentare typu aky je iP4S shit sa zrazu neobjavily.Ale aby som sa len nerozpisoval tak tu su tie benchmarkty:

Benchmark výkonu internetových prohlížečů
Obrázek

Obrázek

Benchmark výkonu grafických čipů

Obrázek

Obrázek

Ako som uz pisal,neuznavam tieto detinske vojny medzi platformamy nakolko su dolezitejsie problemy ako toto,takze tu nebude rieseny ziadny Flame,davam to sem iba s informacneho dovodu,lebo ja osobne sa tesim z oboch OS (Android,iOS).

Informacie mam s tejto stranky:

Kód: Vybrat vše

http://www.anandtech.com/show/4951/iphone-4s-preliminary-benchmarks-800mhz-a5-slightly-slower-gpu-than-ipad-2/
Moderátor
Uživatelský avatar
Koblížek
Mobil Guru
Zařízení:
iPhone 4 32GB, iOS 5 RedSn0w JB
Příspěvky:
102
Registrován:
17. 03. 2010 18:04
Odesláno:
19. 10. 2011 22:14

Re: Benchmark: iPhone 4S vs. konkurence

iPhone 4S je ukázka jak Apple umí do posledního detailu vyladit systém tak, aby jel plynule. A nepotřebuje si k tomu "honit" ego lepším CPUčkem, RAMkou apod. Zarazilo mě ale že má stále jen 512MB RAM, což je na tuto dobu málo.
Pokud chcete zjistit název nějakého songu tak mi napište SZ!
Obrázek
Obrázek
Mobil Guru
2 příspěvky •Stránka 1 z 1