Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Blokace hovorů

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
Uživatelský avatar
daag
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC EVO 3D
Příspěvky:
69
Registrován:
26. 07. 2008 12:49
Odesláno:
30. 05. 2011 08:49
Blokace hovorů
Zdravím,

scháním softík do telefonu, který by mi blokoval hovory, aby se mi nikdo nedovolal.
Ale má to jeden háček. Dříve jsem měl alcatel 353 (nebo tak nějak je to už dlouho) a před tím OT302 A přetože to byli low telefony, tak měli možnost (pomocí pin2 - odesílaly data do sítě) nastavit seznam 25 povolených čísel a když číslo, které nebylo v seznamu mi volalo, tak mu to rovnou řeklo, že jsem nedostupny.

Teď mám HP514 a mám problém. V menu telefonu je něco podobného, ale to je jen pro odchozí čísla.
Já se snažím najít APP, která by mi udělala totéž, co zvládat dnes již telefonní šrot. Potřeboval bych app, která by mi blokovala číslo rovnou (řekla, že jsem nedostupný bez prozvonění), dle vyjádření operátora to je možné, ale musí to podporovat můj telefon. Vyzkoušel jsem už mnoho APP, ale všechny fungují tak, že jednou zazvoní a pak to volajícímu řekne, že jsem hovor odmítl :-(

Máte někdo nějakou radu pro mě?
HP 514 * Dell Streak 5" * Samsung Galaxy mini * HTC EVO 3D
Mobil Plus User
profa2
Mobil Guru
Příspěvky:
108
Registrován:
29. 11. 2009 23:25
Odesláno:
04. 06. 2011 18:30

Re: Blokace hovorů

Nechci hned říkat že jsi se neporadil se strejčkem Googlem, ale co já jsem se koukal jelikož jsem hledal něco takového na Symbian tak všechny aplikace fungují přesně takto. Blokují hovory až na telefonu a ne přímo v síti. U těch starých to bylo vyřešený že mobil odeslal do sítě informaci o nežádaných číslech a speciální kód pro tuto funkci. Nevím jakého máš operátora ale u vodafonu to jde podobně nastavit v samoobsluze.
Mobil Guru
Uživatelský avatar
daag
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC EVO 3D
Příspěvky:
69
Registrován:
26. 07. 2008 12:49
Odesláno:
21. 03. 2012 05:24

Re: Blokace hovorů

No, to právě nejde. Už jsem to několikrát hledal a v samoobsluze to není. T-Mobile chce za jedno číslo 1000 a O2 službu údajně vůbec nepodporuje...

Nikdo mi z nich nechce ten kód sdělit :-( Nechal bych tu APP i naprogramovat :-D
HP 514 * Dell Streak 5" * Samsung Galaxy mini * HTC EVO 3D
Mobil Plus User
3 příspěvky •Stránka 1 z 1