Tipy a triky pre BlackBerry

Podělte se s ostatnímy o důležité návody
Odpovědět
huhu
Mobil Beginner
Mobil Beginner
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 12. 2006 23:20
Zařízení: HTC Tytn2
Kontaktovat uživatele:

Tipy a triky pre BlackBerry

Příspěvek od huhu » 23. 11. 2008 13:39

Tipy a triky pre BlackBerry

Dôležité Klávesy
==============
Klávesu Alt =: alt: má polovica Mesiaca nad ním. Ľavá strana pod klávesnicou, A.

(Nové BlackBerry zariadenia "ALT" vysvetlila na kľúč)

CAP key =: SPP: vpravo dole tlačidla (AKA Shift)

V Všeobecné
==========
Držte: alt: kľúč, zatiaľ čo vy roll-palec kolo rolovat vo vodorovnom v akejkoľvek oblasti, kde si môžete centru alebo zobraziť text.

Držte: alt: kľúč, zatiaľ čo vy roll-palec kolo prechádzať pole, ak chcete zobraziť možnosti.

Držte: SPP: kľúč, zatiaľ čo vy roll palcom wheelto-li vybrať viac položiek v zozname:

alt: + Escape - Umožňuje multitasking, vnáša do hlavného panelu na akomkoľvek screen.Similar pre Windows ALT + TAB

alt: +: SPP: - Zapne CAPS lock.Hold: alt: prvý thenpress: SPP:. Oválny so šípkou nahor obrazovke objaví v pravom hornom rohu obrazovky.

SPP: +: alt: - zapínanie Num Lock. Držať: SPP: najprv stlačte: alt:. A # podpísať ukazuje až v oválne v pravom hornom rohu obrazovky.

Napíšte prvé písmeno položky v zozname alebo v menu možnosť skočiť priamo na túto položku.

Zadajte prvé písmeno mena alebo iniciály ktoré sú od seba oddelené: space: nájsť kontakt v Address Book obrazovke.

Tlačové C zostaviť novú správu od Ho, e obrazovku alebo do správy. (Ak to nefunguje, zabezpečenie Telefón> Voĺby> "Dial From Home Screen" sa obrátil off.This re-umožňuje stlačenie klávesovej skratky pre ikony z domovskej obrazovke)

Tlač: alt: +: vstúpiť: na zablokovanie klávesnice vášho zariadenia BlackBerry rýchlo z domovskej obrazovke. (Alternate stlačení tlačidla sa stačí stlačiť K, ale táto voľba pracuje iba ak "Dial From Home Screen" so zdravotným postihnutím)

Zmeniť usporiadanie stuha: Vo Home obrazovky (stuha), podržte: alt: kľúč a kliknite na palec-bicykel, aby sa menu. Môžete sa potom vyberte Presunúť Icon, Hide Icon, alebo Zobraziť všetko. Ak ste skryť ikony ukázať, že znovu kliknite na tlačidlo Zobraziť všetky a že budete objavovať s X cez to, priviesť do menu na ňu a zrušte začiarknutie skryť ikonu.


BlackBerry možno podsvietený displej umožňujúci čítanie správ v tme. Ak chcete mať na svetlo prísť na to, stlačte tlačidlo podsvietenia obvykle v pravom spodnom rohu sa keyboard.Hopefully ste jeden podsvietený klávesnice, rovnako ako môžete zadať v tme.

Zapnutie a vypnutie rádiá späť na pokrytie, keď je Fľakatý a ste stratený signál help.Also Zdá sa, že zajdeme do siete a voľbou register teraz bude help.And keď ste telefón / Combo BalckBerry potom na niektoré si môžete zájsť do siete a vyberte sietí. Potom vyberte ste na sieti, napríklad T-Mobile, potom uložte. Potom, čo robíme, sa bude reset rádiových a môžete dostávať správu a zaregistrovať novú službu kníh, ktoré môžete prijať od servisnej knižky v ponuke možností.

Heslo chráni vaše BlackBerry. Ak chcete nastaviť heslo, choďte do menu na položku Zabezpečenie. Nastavte požadovaný timeout (minimálne 15 minút) a umožniť heslo. V súvislosti s týmto, mali by ste ísť do menu Voľby do Owneritem a zadajte svoje meno, telefónne číslo, atď Keď sa kope v ochranu heslom, to je to, čo je zobrazené na displeji.

Po 5 nesprávne pokusy v zadávať heslo, heslo začína ozvěn. Po 10 pokusoch, že vykoná lobotomie na seba a takmer všetky údaje ckeared. V správe databázu, je však zachovaný a je viditeľná.

Pre podporu viac ako jeden podpis. Vystřílet vaše auto-podpis v Redirector zo Desktop Software, a práve používanie 'automatického textu' náhradníkov nastaviť podpis.

V zozname správ
===================

Triedenie:

alt: + I - zobraziť iba prichádzajúcej pošty

alt: +0 - zobraziť len odchádzajúcu poštu (správy, ktoré ste poslal)

alt: + P - show telefón log správy

alt: + S - ukázať SMS správy

alt: + W - ukázať VoiceMail správy

Navádzanie T - Hore správu uvádzajúci

B - Prejsť na konci správy výpis

del: - zatvorte správu zoznam a návrat do domovskej obrazovke

miesto: - PageDown

SPP: +: space: - PageUp

Zmazanie viacerých správ v jednom:

Zvýrazniť datum v zozname správ, narazí na palec-kolesá a vyberte Odstrániť predchádzajúce. Všetky správy pred týmto dátumom budú vymazané
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 31. 01. 2010 12:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Presunute.
HTC Tytn 2 Win.Mob 6.1CZ
ROM V.. 1.82.117.2WWE
ROM D. 12/01/07
RADIO V. 1.27.15.32
PROTOCOL V. 22.51.88.13H
huhu
Mobil Beginner
Mobil Beginner
Příspěvky: 29
Registrován: 28. 12. 2006 23:20
Zařízení: HTC Tytn2
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy a triky pre BlackBerry

Příspěvek od huhu » 23. 11. 2008 13:40

Podržte: SPP: kľúč a použite palec-koliesko posúvať nahor alebo nadol k výberu správ. Kliknite na THUM-kolesá a vyberte 'Odstrániť správy'. Kombinujte ich s triediacou tip, aby ju ešte viac užitočné, tlač: alt: potom dopis'0 'bude zobrazovať všetky vaše odoslané správy, potom za tento tip prejdite nadol a vyberte posledných 5.

Kým v vzkaz:

Navádzanie:

zadajte nasledujúci príkaz: alebo: space: - vyberte si stránku v čase,

alt: +: zadajte nasledujúci príkaz: - navigačnú stránku späť v čase

B - prejdite na koniec stránky

T - prejdite na začiatok stránky

U - Prejsť na najbližšiu neprečítanú správu

N - Prejsť na ďalšiu správu

P - Prejsť na predchádzajúcu správu

del: - zatvorte správu a vrátiť sa na zoznam správ

Reply-to/Forward: R - Odpoveď na túto správu alebo odpoveď

F - toto posolstvo Vyberte Text (OS v2.1): Stlačením: SPP: kľúč a potom prejdite na palec-kolo vybrať. Ak ste uvoľnení: SPP: klávesy a navigačné palcom-kolo budete vyberte celý liniek. Stlačte: SPP: kľúč kedykoľvek znovu začať výberom podľa charakteru znova.

Držte: alt: kľúč + KLIKNITE palcom-kolo, uvoľniť palcom-kolo a potom ho použiť pre navigačné celé riadky. Môžete stlačte a držte: alt: kľúč kedykoľvek začať do výberu znak znova.

Kliknite na Rolovací kolečko a vyberte z menu.Scroll kolo vyberte celý line.Click Rolovací kolečko znova a vyberte copy.With buď metódu, kliknite na palec-kolesá a select'Cut výber 'alebo' Copy selection '.. vložte, otvorí novú správu, alebo čokoľvek, kliknite na palec-kolo, a potom vyberte 'Vložiť Výber'.

»Zloľené Správy
=================

Stlačte a pridržte listom využiť ju (s kľúčovými Hodnotiť zapnuté)

Stlačte: space: kľúč dvakrát na vloženie dobu a zarábať ďalší list.

Stlačte: space: kľúč k vloženie "@" a "." znaky v oblasti e-mail. Backspace a opäť na viac ako typ-túto jazdu, ako by ste sa automatického.

Stlačte a pridržte listom kľúč a roll-kolo palcom prechádzajte medzinárodnej / interpunkčného znakov, symbolov, rovníc a iných značiek.

Kalendár
Tlačové T ísť na "Dnes" v kalendári obrazovke.

Tlačové G je možné prejsť na konkrétny dátum v kalendári obrazovke.

Predvolený časový rozsah pre synchronizáciu kalendára v Desktop Manager nemusí vyhovovať väčšine ľudí. Zatiaľ čo konfiguráciu synchronizácia kalendára, kliknite na tlačidlo Spresniť a špecifikovať požadovaný rozsah.

Batérie
=======

Najväčší čerpať na životnosť batérie je vysielač, takže ak budete vysielať veľa, môžete expext zníženú batérie life.And podsvietenia.

Byť v ofina alebo žiadne pokrytie plochy budú jesť vaša batéria, pretože sa pokúša prenášať. Ak ste v oblasti, ktorá je mimo dosahu, zase BlackBerry je rádio vypnúť ručne, alebo použiť Voľby / Auto on-off na zachovanie životnosti batérie.

Geek Tipy
=========
Skôr než sa pozriete na baroch, môžete zmeniť zobrazovaný na 'signálu' čítať v reálnych číslach. Zatiaľ čo na domovskú obrazovku, podržte polovica Mesiace: alt: kľúč, zatiaľ čo vy typ NMLL. V baroch by sa malo zmeniť, aby prečítať čísla. Pre 'signálu', ak sa nachádzate v oblasti 100 (to znamená, že -100 dBm) budete vysielať pri maximálnom výkone (2 watty), a pretože pokrytie je hit, a chýbať pri tejto slabý signál, môže byť koniec Odovzdávajúci sa koľkokrát pred pakety, aby sa through.This ktoré by mohli pomôcť vysvetliť akýkoľvek chudobnejšie, než je obvyklé životnosti batérie. Mám za nič na -90 až -50 vynikajúce.

Ak chcete získať tyče späť: Zatiaľ čo na domovskú obrazovku, podržte polovica Mesiace: alt: kľúč, zatiaľ čo vy typ NMLL znova.

Držte sa polovica Mesiace: alt: kľúč a: SPP: kľúč v rovnakej dobe, teda písmeno 'H'. To prináša do "Help Me!" sceen uvádza, že verzie, appversion, PIN, IMEI, uptime, sila signálu, batérie, spis voľný a celkový obrázok.

Pridržte polovice: alt: zatiaľ čo ste typ LGLG. Tým sa do udalostí, kde si môžete jasné udalosti (oslobodzuje niektoré pamäte), alebo zobraziť alebo skopírovať obsah na mail na niekoho iného.

alt: +: SPP: +: del: rebot bude vaša BlackBerry

Ak by ste chceli mať potvrdenie o doručení vašich pravidelných odchádzajúce e-maily na vaše zariadenie BlackBerry, je
HTC Tytn 2 Win.Mob 6.1CZ
ROM V.. 1.82.117.2WWE
ROM D. 12/01/07
RADIO V. 1.27.15.32
PROTOCOL V. 22.51.88.13H
jack_
Mobil Beginner
Mobil Beginner
Příspěvky: 34
Registrován: 19. 02. 2009 20:41
Zařízení: BlackBerry 9700 [480x360]

Re: Tipy a triky pre BlackBerry

Příspěvek od jack_ » 16. 10. 2010 22:50

Možná by to chtělo spíš přiložit odkaz na originální text. Tohle vypadá na dost mizerný a nesrozumitelný překlad v Google Translator. Přitom obsahově je to zajímavý.
Uživatelský avatar
DonJouzi
Mobil Beginner
Mobil Beginner
Příspěvky: 38
Registrován: 02. 02. 2009 10:55
Zařízení: BlackBerry Curve 9320
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy a triky pre BlackBerry

Příspěvek od DonJouzi » 22. 12. 2013 18:51

Podotýkam, že nie na všetkých modeloch BB sú rovnaké klávesové skratky.
Nokia 5110 > Nokia 3210 > Nokia 3310 > SiemensCX60 > Sony Ericsson W300i > HP Ipaq 614c > Nokia 6120c > Nokia5800XM > Nokia C5 > NokiaE52 > Motorola Motoluxe XT615 > BlackBerry Curve 9320 OS 7.1 svazek 2753 PIN:2660E6F2
Odpovědět