Máte nějaký nápad na změnu? Nebo se jen chcete na něco zeptat ohledně fóra? Zde máte možnost.
66 příspěvků

Tipy (vylepšení fóra)

Máte nějaký nápad na změnu? Nebo se jen chcete na něco zeptat ohledně fóra? Zde máte možnost.
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
08. 02. 2014 00:49
Tipy (vylepšení fóra)
Zdravím, napadlo mě pár věcí co by se zde dalo přidat (změnit)

1. Thanks tlačítko - pokud si dobře pamatuji, tak už tady jednou bylo a docela by se mi zde zase líbilo - mohlo by sloužit i jako motivační prvek :)

2. Spoiler - hide text - skryje text, který se zobrazí až po rozkliknuti, určitě víte o čem mluvím...

3. Předvyplněný příspěvek při zakládání nového tématu - vím, že šablona je v tématu jak postovat novou hru/program, nešlo by to dát do konceptu, který se jednoduše při zakládání nového tématu načte?

4. Odkaz na příspěvek - např. Když chci odkázat na 26. Příspěvek v tématu - bylo by dobrý kdyby u příspěvků v rohu bylo tlačítko a to otevře přímo tento příspěvek (jak se to otvírá při odpovědi...)

5. Změna skinu - nechci aby jste měnili skin, tenhle je tady snad od založení ,ale v nastavení je volba skinu a tam je na výběr jen jeden, uvítal bych kdyby tam přibyl ještě nějaký nový "modernější" nejlépe nějaký se světlými barvami.

6. Zrušení code - to už se asi řeší déle...

7. Jak to je s mobilní verzí? - nezajímá mne tapatalk (nebo jak se to jmenuje), ale klasická mobilní verze v prohlížeči. Je funkční a nejde mi, nebo jste jí zrušili?

8. Změna velikosti obrázků - nešlo by přidat možnost změnit velikost obrázku, který se bude zobrazovat v tématu?
Moderátor
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
08. 02. 2014 10:44

Re: Tipy (vylepšení fóra)

pekne tipy, diky za ne :-) nektere si myslim ze by se sem urcite pridat mohli...

btw. ten skin tu neni od zaloze, ja pamatuju ten pri zalozeni a i ten co byl potom :-D tenhle se mi stale libi, ale take pouvazujeme o dalsim :-)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Uživatelský avatar
Jirka Krokodýl
Moderátor
Zařízení:
Huawei P20 lite, android 8
Příspěvky:
1406
Registrován:
25. 03. 2008 21:18
Odesláno:
08. 02. 2014 11:49

Re: Tipy (vylepšení fóra)

2. Spoiler - hide text - skryje text, který se zobrazí až po rozkliknuti, určitě víte o čem mluvím...

To mi tu taky mic chybí, mám někoilk témat kde jsou dlouhé seznamy ttřeba podprovaných zařízení, nebo seznam map velmi by se téma zpřehlednilo


4. Odkaz na příspěvek - např. Když chci odkázat na 26. Příspěvek v tématu - bylo by dobrý kdyby u příspěvků v rohu bylo tlačítko a to otevře přímo tento příspěvek (jak se to otvírá při odpovědi...)


Pokud jsem to dobře pochopil, tak to ale funguje , v pravo nahoře u daného příspěvku klepneš pravým tlačítkem myši na

Obrázek

vybereš "Kopírovat adresu odkazu" a máš odkaz, třeba na tvůj první příspěvek namety-pripominky/tipy-vylepseni-fora-t ... l#p2572450
Moderátor
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
08. 02. 2014 13:01

Re: Tipy (vylepšení fóra)

Jen me vyjadreni k pripominkam, neberte to jako ze to tak musi byt.

1. Thanks tlačítko - na foru bylo, to je pravda, ale protoze nekteri v honbe za ziskanim co nejvetsiho poctu THX byli schopni zaneradit cele vlakno, bylo nejak radeji zruseno

2. Spoiler - hide text - uz mi je slibovan nasim "udrzbarem fora" asi rok - takze asi neocekavejme jeho brzke zprovozneni

3. Předvyplněný příspěvek při zakládání nového tématu - da se to resit jak pise vyse Krokodyl, ja to resim tak, ze mam v PC TXT soubor, ve kterem mam ulozenou sablonu, tu jen vkopiruji do okna s prispevkem. Navic tady skoro nikdo jiny neuploaduje, tak nikomu asi moc nechybi a mi to nevadi.

4. Odkaz na příspěvek - např. Když chci odkázat na 26. Příspěvek v tématu - bylo by dobrý kdyby u příspěvků v rohu bylo tlačítko a to otevře přímo tento příspěvek (jak se to otvírá při odpovědi...)

5. Změna skinu - Taky jsem pozadoval nejaky svetlejsi, zvlaste kdyz uploaduju v praci je svetle okno pro me kolegy mene napadne nez to tmave - no bohuzel bylo mi sdeleno, ze by to byla pritez fora na udrzbu ci co, tak bylo nejak tise zamitnuto.

6. Zrušení code - souhlasim ze krome linku na GP i se zruseni pro linky ke stazeni, uz jsem diky Ramirezovi pochopil vyznam CODE, ja myslel, ze jsou zde z jineho duvodu, jak jsem psal v jinem vlakne. Anonymizer by to vyresil, ale jsou i jina velka fora, kde anonymizer nejak nevedou a nejak je to netankuje. Takze rozhodnuti je na majiteli fora.

7. Jak to je s mobilní verzí? - me osobne netrapi, vzdy ve founu prepinam na FULL klasicke zobrazeni - no proc ji nemame? No protoze co Ramzes prodal forum, tak forum bezi tak nejak pouze "silou vule" paru jedincu

8. Změna velikosti obrázků - dobry napad, ale myslim, ze opet vysumi do ztracena. Kdo pouziva obrazky z GooglePlay, za se to resit (jak jsem uz Furdikovi psal do SZ) zmenou cisla na konci linku obrazku. Zpravidla je tam cislo 900 - to zmenim na treba 400 a obrazek je mensi. Nemusi se stahovat a preukladat na jine servery.
Moderátor
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
08. 02. 2014 13:17

Re: Tipy (vylepšení fóra)

Škopi: Tak ja si ten skin pamatuji od doby kdy jsem zde začínal já xD, neříkám, že je špatný, klidně ho nechte, jen přidat další a ať si každý vybere jaký chce...

Jirka Krokodýl: Díky, toho jsem si vůbec nevšiml! :good

Kamilos: No právě to thanks mě napadlo jako motivace pro ostatní, třeba by se někdo více zapojil... a ten kdo bude spamovat, tak :punish:

mobilní verze - ne že by mi to nějak extrémně chybělo, ale určitě prohlížení by bylo jednodušší a když už je fórum pro mobily, tak by mělo být i pro ně optimalizované...

A nenapadlo Vás smazat ty sekce, které už třeba 2 roky nikdo nenavštívil? např. java, symbian, wm, už to jsou dá se říct mrtvé OS...
Moderátor
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
09. 02. 2014 00:07

Re: Tipy (vylepšení fóra)

Mozna tak trochu OT, ale musim to zde zminit.

Prave pred malou chvili mi asi cca po roce (co jsem to vsude mozne urgoval a vyhrozoval) zacaly fungovat a chodit informacni mejly !!!
:? KONECNE !!! :?

Za to jsem vdecny !!!
To je pro mne velmi ucelna funkce fora, ktera byla vzdy samozrejmosti a tak dlouho jsem musel cekat, az se opravi.
Uz jsem ani neveril, ze jeste nekdy fungovat budou.
Moderátor
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
11. 02. 2014 16:36

Re: Tipy (vylepšení fóra)

Tak, právě jsem předal novému majiteli (ano máme nového) seznam změn které bychom tu chtěli.
1) zrusit vkladani linku do CODE, a stim nesouci zmenu ze by slo vse pres anonymizer, navic by se muselo udelat, aby ty zive linky nevideli neregistrovani uzivatele, protoze pak by pozbyla placena registrace smysl. pripadne pokud by se ti to nelibilo, tak aspon zruseni davani linku do CODE vedouciho na google play a podobné. to by bylo taky přes ten anonymizér, a to by mohli vidět i neregistrovaní uživatelé

2) Spoiler text - hide text - skryje text, který se zobrazí až po rozkliknuti, určitě víš o čem mluvím...

3) Změna skinu (ke stávajícímu by se hodil jako doplněk nějakej světlej skin)

4) Thanks (jako motivace :) )

5) Mobilní verze - ano je tu Tapatalk, ale některé věci se v nm dělají špatně

6) Automaické předvyplnění šablony "jak správně postovat novou hru/program" při zakládání tématu v sekcích hry/programy


pozn.: 3, 4, 5 jsou druhotné.
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
11. 02. 2014 17:04

Re: Tipy (vylepšení fóra)

A kdy se nam predstavi onen tajemny a stastny novy majitel?
Mohl by zde rici nejake sve zamery, jakym smerem chce forum vyvijet dale a jak ho bude podporovat.
Kdo bude delat servis fora, na koho se obracet apod.
Uvidime ho zde casteji nez treba pani Colombovou? :)
Moderátor
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
11. 02. 2014 17:33

Re: Tipy (vylepšení fóra)

O technickou stránku se možná bude starat Ota nadále, ale musím se s ním domluvit.
"Fajn, v podstate chci nechat forum nadale nezávislé a tudíž nebudu nijak masivně prosazovat jen své zájmy, webshare."
O tom zdali tu bude víc nez haman nevim, jeho pritomnost zde neni az tak dulezita, dulezite je aby naslouchal :) ale vzkážu mu at se tu predstaví :)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
11. 02. 2014 22:03

Re: Tipy (vylepšení fóra)

Hmm, tak jsme tam, kde jsme byli. :(
Novy majitel jako ten predchozi nas nechava napospas a Ota uz taky nema toliko casu, jako mel v pocatcich jeho nastupu.
Ja myslel, ze se posunem nekam dal.
Moderátor
66 příspěvků