Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
11 příspěvků

Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
06. 08. 2016 08:44
Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)
Chtěl sem se zeptat kdo to zkoušel a jáke s tím máte zkšenosti. Neměl jste pak někdo problémy s marketem nebo kartou? Je dobré si založit další fiktivní konto na kterém bych to kdyžtak použít když mám v marketu přidanou kartu? Díky.
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
07. 08. 2016 08:48

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Tak nic, zkusil sem to a už je to zase pryč. Fungovalo mi to akorát v aplikaci Pou a v PicArt studio. Obecně platí že starší verze freedomu fungují na starších verzích androida. Na novějších verzích androida zase novější verze freedomu. To kuvili čemu sem to stahoval ZenPinball HD mi ale nešla žadná verze bohužel. :(

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
10. 08. 2016 07:22

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Ja jsem na Marsmallow nerozchodil žádnou verzi, ale v minulosti na Kitkat jsem ho používal i když to mělo mouchy... nešlo odinstalovat , nešel GP po odinstalaci, šlo to jen na když v tel. byla nastavena ruština.

Mnohém lépe teď funguje Lucky Packer (jen si nejsem jistý, zda funguje samostatně nebo s Xposed)
Moderátor
jarba
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
se xperia
Příspěvky:
14
Registrován:
01. 03. 2012 20:59
Odesláno:
10. 08. 2016 07:55

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Absolutne žiadne problémy. Máš v ňom vpravo hore menu (bodky). Tam ho povolíš, alebo stopneš. GP funguje len keď je stopnutý. S kartou žiadne problémy.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
11. 08. 2016 20:07

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Mně vůbec nejde a to co jsem přes něj odemkl a nestahl v Pic Art studiu se mi zase samo zamklo po odistalaci. Za mně je to uplně nefunkčni program.

Furdik a co to je xposed? Lucky Patcher mám a s nim taky nic odemknout nejde.
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
12. 08. 2016 19:53

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Je to aplikace, která umožňuje instalaci modulů, které modifikují jiné aplikace bez zásahu do nich (např. změna vzhledu, přidání (změna) nějaké funkce)
bližší info zde:

Kód: Vybrat vše

http://repo.xposed.info/module/de.robv.android.xposed.installer
ale koukám, že ty nákupy by měly fungovat i bez xposed, viz. návod níže:

Kód: Vybrat vše

https://luckypatcher.co/lucky-patcher-apk-hack-in-app-puchase/
Moderátor
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
13. 08. 2016 20:41

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Díky tak jsem koukal na ten Lucky Patcher tak podle toho návodu maš jit v tom spodním řádku na kratu nástroje tam záplaty do androidu tam ty první 3 zelené zaskrtnout a pak už přes zápalty mikrotransakce ale mně ta pravní položka v tom nastroje prostě zaškrtnout nejde. Ať dělám co chci tak ne, bohužel. :( :(

Jinak s kamarádem jsme se dostali až k teorii že na originálních rom nefunguje freedom zatimco na custom bez problémů.
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
13. 08. 2016 21:44

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Predpokladam, ze root mas.
Mas nainstalovany i modded GP? - nikde nemohu dopatrat zda to je vyzadovany... ale pro jistotu :)
zkontroluj zda mas zapnuto: Prepinac - Emulace Google tranaskci

tady jsem nasel jeste nejake dalsi navody jak na to:

Kód: Vybrat vše

https://www.wattpad.com/125568455-lucky-patcher-tutorial-hack-in-app-purchase
Moderátor
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
16. 08. 2016 06:30

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Tak Lucky Patcher je tak na rozesraní celého androidu. Jako pokud nemáte ani jednu apku koupenou tak možno s timhle laborovat jinak opravdu nedoporučuji. Teď hledam cesty jak z toho ven, bo všechno co jsem kdy nakoupil v obchodu (nebylo toho málo) se mi samo zamklo a obchod mi nefungune, resp mikrotransakce v něm. Lepší tohle opravdu řešit přes cracky než si takhle cele rozesrat. :(

//Aha, tak beru zpět lucky patcher za to asi nemuže i když sem ho vysmahnul. Muže za to firewall, zakazal jsem těm programum internet a oni nemohli ověřit licenci a tak se automaticky uzamkli.
Otazka je teda ale jiná na co se snažit hacknout aplikaci když si musí ověřovat licence. Pokud se to zakáže bere aplikace jako ze není premium a zase se zamnkne. Jediné kde se tohle da pouzit jsou hry v kzereych je nejaká měna nebo diamanty a za to se ve hre samotné odemykají další věci tam to pouzit lze ale kolik takovych je.
Naposledy upravil(a) Škopi dne 16. 08. 2016 16:39, celkem upraveno 1 x.
Důvod: používej edit :)
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
16. 08. 2016 18:47

Re: Freedom (Google Play in-App Purchase Hacking)

Možná za to může i lucky patcher, protože on presmerovava dotazy na licenci do LP, takze to muze byt i tim. Jinak ja za app neplatim, takže ja to využívám bez problémů. Je to dobré na hry, dale se s tím daji koupit premium veci v nějakých app (samozřejmě ne vse funguje) napr. PicsArt funguje paradne a nekdy jdou koupit i premium, pokud je premium součástí app, takže se to odemkne...
Moderátor
11 příspěvků