Hudba, obrázky, témata a spousta dalšího.
13 příspěvků

Vista theme suite

Hudba, obrázky, témata a spousta dalšího.
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
27. 11. 2008 22:28
Vista theme suite
Proste nejaky milovnik visty posbiral co nasel podle visty udelane a dal to do jednoho balicku, vysledek pak vypada nejak takhle:- home (icons, clock, background)
- Commmanager
- Action screen
- Dialer
- Calculator
- Windows media player
- Audio manager
- Cube
- Today theme
Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/98306745/Poorlyduck_Vista_Suit.zip.html
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
28. 11. 2008 07:09

Re: Vista theme suite

jééé to sem chtěl díky
PS:Kam to mám dát?normálně nainstalovat?
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
28. 11. 2008 14:05

Re: Vista theme suite

Jo jo, skoro vsechno je to nainstalovat + nekde jsou jeste vzhledy a ty musis nakopirovat bud od adresare s programem nebo do windows. Jinak je potreba mit k tomu taky HTC Home plugin + customizer a pak ty veci na today davat i se slozkama podle urceni do toho customizeru. Cele to zprovoznit mi trvalo asi 2hodky a vysledek nebyl spatny lec jsem se vratil k minulemu. Nechal jsem s te visty jen ten kalkulator, ostatni jsem pouzival svoje a taky jsem se k tomu vratil. Ale skusit to muzes, spatne to urcite neni. ;-)
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
28. 11. 2008 15:48

Re: Vista theme suite

jj už to tam mám...největší problém byl sehnat ten customizer a prijit na to, ze potrebuji plugin...akorat mi tam blbne SPLC++ (simulace TouchFLO 3D), kdyz kliknu na nejakou ikonu (hudba,obrazky,...) tak mi to haze chybu..nevis co s tim?
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
28. 11. 2008 18:07

Re: Vista theme suite

Myslis v ty cube (kostce) nebo kde, nejak jsem te nepochopil. :-( Ta kostka ma svoje nastaveni v programech, tam si urcis cestu k exe souboru pro spusteni sam. ;-)
To SPLC++ jsem snad ani nedaval. :-(
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
28. 11. 2008 18:20

Re: Vista theme suite

jj tu kostku...kde si to nastavim?Prosim cestu menu>>settings>>???

NOVÝ PROBLÉM:
Nemůžu něják aktivovat SPLC++ kdyz to spustim, tak je tam cerna obrazovka - i po HR :(
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
28. 11. 2008 22:45

Re: Vista theme suite

No jo jenomze ja uz jsem to dal pryc a z hlavy si to nepamatuju jak to je. :( V programech musis mit zastupce cube settings a tam. To ma mysim karty a na jedne karte mas vzdy treba calendar.exe ... Na ty tri tecky kliknes a vyberes cestu pro to co tam chces mit.
To SPLC++ jsem nedaval, ale kam si to nainstaloval, telefon nebo karta? Je potreba to najit vlozit k tomu ty png, bmp, nebo co to je za vzhledy.
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
28. 11. 2008 23:24

Re: Vista theme suite

Tak jsem s toho nasel screen, takhle by to melo vypadat:
Obrázek
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
29. 11. 2008 09:02

Re: Vista theme suite

Tak to tam bohužel nemám...mám to naistalované na kartě
A ve složce mám následující soubory "Data,accs.exe,sclpc++.exe"
Tak nevíš kde to seženu?

PS:Všechno sou to *.png vzhledy
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
29. 11. 2008 16:30

Re: Vista theme suite

stahnes to treba tady:

Kód: Vybrat vše

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-touch-settings-v1-22.html
ale melo by to byt i v tom balicku Vista Suite, ja jsem to tam mel.
Jinak co se tyce toho SCLPC++ to nechapu??? Ted jsem do toho archivu koukal a to jsou jen vzhledy pro tu cube v tom. Ty asi myslis ten Action Screen ze mas cernej ne?
Jesli jo, tak nahore v tom archivu je slozka graphics a v ni Action Screen a v tom jsou sobory *.brn, tak potreba najit ActionScreen.exe a nakopirovat to k tomu, nevim kde to je, mozna ze je to volne ve windows, tak ty *brn tak pam taky hod na volno. To jsou ty zhledy, ale aby to slapalo musi to byt u toho exe prave.
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
13 příspěvků