WebShare.cz - Aktivujte si VIP účet pro neomezené stahování za 59 Kč

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Unlock SPL u Oficiálního Manga
PříspěvekNapsal: 13. 10. 2012 11:03 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

Unlock SPL u Oficiálního Manga

Zde je návod, jak Downgradovat SPL na WP 2. generace (Radar, Titan) a oficiální aktualizaci na Mango, a to bez jakékoliv Gold Card a podobných nesmyslů.

1) Telefon zapněte na tricoloru
2) Připojte k PC a nechte nainstalovat ovladač
3) Zapněte "SPL 1.57" a nechte přeinstalovat SPL (Přijdete o Windows a zůstane vám tam jen tricolora "SPL-1.57)
4) Otevřete složku "WP7" a spusťte "ROMUpdateUtility" (To nainstaluje základní verzi systemu WP7, ale hlavně to přehraje SPL na verzi 1.60)
5) Otevřete složku HSPL, telefon zapněte zase na tricoloru a spusťte DFT_RSPL_WP7FG1_LAUNCH, kde si vyberete verzi vašeho SPL, tudíž 1.60 a přehrajete na RSPL, telefon se sám restartuje a naběhne do tricolory)
6) V té samé složce (HSPL) otevřete "DFT_HSPL_WP7FG1_INSTALL" a nainstalujte, opět musíte mít tricoloru, ale to udělá telefon za vás při restartu, pokud ne, udělejte to ručně. Tento krok vám nahraje HSPL 3.1
7) Telefon nahrajte do opět na tricoloru, otevřete složku "Nextgen_3.4" a zapněte "AdvancedRUU-1.0.3". Toto vám nahraje odemčené Mango s možností instalace vlastních her a aplikací, posílání souborů přes Bluetooth a další vychytávky.

Mě to šlape na Titanu i HD7 s oficiálním Mangem, ale musíte nejdříve zjistit, zda máte verzi SPL 5.xx
Zkuste to a dejte vědět.

Stáhněte si tento archiv:
Prohlížet odkazy mohou jen přihlášení uživatelé! Přihlašte se, pokud nemáte svůj uživatelský účet, můžete se zdarma registrovat - zabere to jen pár minut.

Naposledy upravil Kamilos dne 15. 10. 2012 07:25, celkově upraveno 1
Linky mimo forum patri do CODE - cti pravidla!

Předmět příspěvku: Re: Unlock SPL u Oficiálního Manga
PříspěvekNapsal: 16. 10. 2012 09:19 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

Tak co lidičky, zkoušel někdo?

PříspěvekNapsal: 16. 10. 2012 09:51 
Administrátor
Administrátor

Věk: 26
bohuzel mam HD2, a tam se tohle neresi, a na lumiu800 to asi neni, takze ja ne, ale kazdopadne moc peknej navod :)

Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 + Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7 + Gooapple 3G -» Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite

PříspěvekNapsal: 16. 10. 2012 10:06 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

No nokie maji jiný návod. Ty nejspíš nemají SPL tricoloru jako HTC. Ale pokud chceš odemknout lumii, tak to by taky neměl být problém. Tohle je návod na HTC no. A s tou HD2 máš pravdu. Má sice stejný chipset jako HD7, ale na HD2 je návod už moooc dlouho :)

PříspěvekNapsal: 16. 10. 2012 12:13 
Administrátor
Administrátor

Věk: 26
na tu lumiu by se to šiklo :) kámoš ju má a nemůže ju odemknout pře dal ofiko mango a zpět downgrade už nejde :D

Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 + Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7 + Gooapple 3G -» Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite

PříspěvekNapsal: 16. 10. 2012 12:32 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

No já bych celkem potřeboval vědět, zda to má stejné nebo podobné SPL jako to HTC. Jelikož je to WP, tak by to tak být mělo, ale jistý si nejsem. Nemůžeš to nějak zjistit? Nechce se mi to nějak zase hledat 3 dny na netu :D

PříspěvekNapsal: 16. 10. 2012 13:06 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

Nejsem si jistý, ale mohl by jsi zkusit mrknout na tohle. Vypadá to celkem nadějně. Nicméně je to stejný risk jako jsem zkoušel já. Ale mě se to povedlo...

Prohlížet odkazy mohou jen přihlášení uživatelé! Přihlašte se, pokud nemáte svůj uživatelský účet, můžete se zdarma registrovat - zabere to jen pár minut.

PříspěvekNapsal: 16. 10. 2012 20:38 
Mobil Čumil Plus
Mobil Čumil Plus

stakr.cz píše:
Tak co lidičky, zkoušel někdo?

Promin, nezda se mi to moc aktualni. Ja to nahodil na HTC Titan uz 3. cervna. DFT Freedom ROM vysla 1. cervna.

PříspěvekNapsal: 16. 10. 2012 20:56 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

Tak děkujeme za aktuální názor a podělení se o Tvůj návod už ze 3. června ;) Nechápu když jsem tak pozadu, že jsi to sem nehodil už dříve. Buzerovat by šlo každému ;) Tak si laskavě nech připomínky a raději sem příště přispěj, od toho tady to forum je. Abychom si pomáhali. To miluju tyhle lidi co akorát buzerujou místo toho aby pomohli. Tak si ta moudra raději nech.¨
A kdyby jsi věděl jestli to funguje i na HTC Radar, tak dej vědět

PříspěvekNapsal: 17. 10. 2012 05:32 
Mobil Čumil Plus
Mobil Čumil Plus

Tak to se moc omlouvam, dlouhy clanek jsem udelal na Smartmanii. Myslel jsem, ze se majitele PDA nekoukaji jen na jedno forum. Jeste jednou se omlouvam, nechtel jsem te buzerovat.
U Radara je postup naprosto stejny. Je potreba nejdriv zkontrolovat podporovane MID. Jinak se to nepodari. Rozhodne je treba zacit zde:

Ty mas Titana?

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina